37,6% опитаних журналістів вважають центральні ЗМІ необ'єктивними у висвітленні діяльності парламенту
На питання щодо браку інформації в діяльності ВР позитивно відповіли 70% респондентів.
Більшість опитаних зазначили, що їхні редакції висвітлюють роботу Верховної Ради час від часу (43, 1%) або часто (41,9%).
Відносна частка інформаційних матеріалів складає 57%, аналітичних – 26%. Найбільше уваги приділяється діяльності окремих депутатів – 68,3%, особливостям законотворчого процесу – 57%, обговоренню законопроектів – 50,6%. Діяльність комітетів ЗМІ висвітлюють менше, ніж плітки та скандали.
На думку більшості респондентів, аудиторії їхніх ЗМІ мають посередній інтерес до діяльності Верховної Ради з тенденцією до більш високого. Більшість респондентів (58,9%) вважають, що їхня аудиторія має посередній інтерес, а ще 24,7% вважають, що їхня аудиторія має високий інтерес до інформації про діяльність ВР України. Найбільш популярною є інформація про діяльність депутатів-мажоритарників (61,3%), за ними слідують партійні фракції (50,1%). Найменший інтерес у читачів викликають комітети ВР (16,2%).
Опитування було представлене учора на конференції "Відкритість українського парламенту: регіональний вимір".
Інф. "Детектор медіа"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ