До 27 березня – реєстрація на курс «Наука, здоров’я, COVID-19: як створювати якісний контент»
InScience, Міжнародний фонд «Відродження», Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інститут масової інформації підготували курс вебінарів для журналістів регіональних медіа «Наука, здоров’я, COVID-19: як створювати якісний контент».
«Відкриття вчених, поради лікарів про здоров’я чи свіжі дослідження про COVID-19. Теми науки й медицини — регулярні у телесюжетах, новинних стрічках, миттєвих повідомлень медіа у Телеграмі. Як регіональні медіа можуть створювати цікаві й перевірені матеріали про науку та здоров’я? При цьому не втомлювати аудиторію й додавати локальний контекст?», – йдеться в повідомленні.
Теми вебінарів:
- як висвітлювати теми науки й здоров’я, зокрема COVID-19 та вакцинації, якісно, цікаво, без фейків та з огляду на локальний контекст;
- де шукати фахових експертів (а не псевдонауковців чи недоказових лікарів) та як працювати з науковими статтями;
- як тішити аудиторію вашого медіа свіжими темами й форматами.
Спікери курсу:
- Ірина Андрейців, редакторка Liga.Life, журналістка, спеціалізується на медичній тематиці;
- Олег Фея, науковець, науковий журналіст, автор розділу «Наука» в журналі «Український тиждень»;
- Дмитро Сімонов, науковий журналіст, ексведучий радіо НВ, спецкореспондент з науки та технологій hromadske.ua, автор подкасту "Планета катастроф" на Urban Space Radio
- Катерина Булавінова, лікарка, медична експертка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Програма:
- 31 березня 19:00 – Як писати на теми науки та здоров’я, зокрема про COVID-19;
- 7 квітня 19:00 – Як та навіщо співпрацювати з експертами з науки та медицини;
- 13-14 квітня 19:00 – Практичні воркшопи для журналістів залежно від спеціалізації: друковані та онлайн медіа, теле та радіожурналісти;
- 21 квітня 19:00 – Сесія питань-відповідей з Катериною Булавіновою, лікаркою, медичною експерткою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Деталі курсу тут.
Журналісти онлайн та друкованих видань, теле і радіожурналісти завершать практичні воркшопи. Учасники отримають сертифікати про успішно завершений курс.
Після вебінарів учасники отримують рекомендації, чеклісти та конспект на одну сторінку з тезами лекції й додатковими матеріалами. Для спілкування з лекторами буде створена закрита група.
Реєстрація: за посиланням до 27 березня. Максимальна кількість учасників: 50.