14:41
Четвер, 11 Лютого 2021

24 лютого – онлайн-семінар «Перехідне правосуддя: як писати про складне і чутливе»

3 870
24 лютого – онлайн-семінар «Перехідне правосуддя: як писати про складне і чутливе»

Національна платформа «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» 24 лютого о 11.00 проведе онлайн-семінар для медіа і лідерів думок на тему «Перехідне правосуддя: як писати про складне і чутливе».

Організатори кажуть, що перехідне правосуддя є важливою частиною безпечної реінтеграції і стійкого миру, а також – Україна готує власну Концепцію перехідного правосуддя.

Спікери:

  • Олег Мартиненко, аналітик Української Гельсінської спілки з прав людини, доктор юридичних наук, професор;
  • Олена Семьоркіна, аналітикиня Української Гельсінської спілки з прав людини, заслужена юристка України.

Де: на платформі Zoom. Учасники матимуть змогу отримати відповіді на питання в режимі діалогу, а також отримають словник основних термінів перехідного правосуддя.

Коли: 24 лютого з 11:00 до 13:00.

Реєстрація: обов’язкова за посиланням.

Контактна особа: Олександр, +38 097 988 91 41, natplatformdialogue@gmail.com.

Національна платформа «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» започаткована у лютому 2018-го року. Це дискусійний майданчик для обговорення питань врегулювання конфлікту на сході України й безпечної реінтеграції.

Діяльність Національної платформи спрямована на посилення консенсусу та стійкості в Україні щодо попередження та вирішення конфліктів. Шлях до цього – розширення громадської участі у мирному процесі, надання пропозицій владі у виробленні відповідних політик, у тому числі – щодо безпечної реінтеграції та національної єдності, а також забезпечення суспільної обізнаності у цих процесах.

Ініціатива реалізується у партнерстві з Комітетом з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України IX скликання.

Ініціатива фінансується за рахунок механізму сприяння стабільності та миру Європейського Союзу в рамках проєкту «Побудова стійкості до конфлікту шляхом діалогу».Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3870
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду