24 лютого – онлайн-семінар «Перехідне правосуддя: як писати про складне і чутливе»
Національна платформа «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» 24 лютого о 11.00 проведе онлайн-семінар для медіа і лідерів думок на тему «Перехідне правосуддя: як писати про складне і чутливе».
Організатори кажуть, що перехідне правосуддя є важливою частиною безпечної реінтеграції і стійкого миру, а також – Україна готує власну Концепцію перехідного правосуддя.
Спікери:
- Олег Мартиненко, аналітик Української Гельсінської спілки з прав людини, доктор юридичних наук, професор;
- Олена Семьоркіна, аналітикиня Української Гельсінської спілки з прав людини, заслужена юристка України.
Де: на платформі Zoom. Учасники матимуть змогу отримати відповіді на питання в режимі діалогу, а також отримають словник основних термінів перехідного правосуддя.
Коли: 24 лютого з 11:00 до 13:00.
Реєстрація: обов’язкова за посиланням.
Контактна особа: Олександр, +38 097 988 91 41, natplatformdialogue@gmail.com.
Національна платформа «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» започаткована у лютому 2018-го року. Це дискусійний майданчик для обговорення питань врегулювання конфлікту на сході України й безпечної реінтеграції.
Діяльність Національної платформи спрямована на посилення консенсусу та стійкості в Україні щодо попередження та вирішення конфліктів. Шлях до цього – розширення громадської участі у мирному процесі, надання пропозицій владі у виробленні відповідних політик, у тому числі – щодо безпечної реінтеграції та національної єдності, а також забезпечення суспільної обізнаності у цих процесах.
Ініціатива реалізується у партнерстві з Комітетом з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Верховної Ради України IX скликання.
Ініціатива фінансується за рахунок механізму сприяння стабільності та миру Європейського Союзу в рамках проєкту «Побудова стійкості до конфлікту шляхом діалогу».