У Луганську починає мовити нова ТРКimi
Почне свою роботу нова ТРК з випуску новин, а далі, у планах “Луганського часу” аналітичні програми. За словами Реснянського, телекомпанія у майбутньому планує виготовляти програми для інших телекомпаній. Обсяг власного віщання буде збільшений до 30–40 годин на місяць.
На сьогодні ТРК у своєму розпорядженні має штат з 10 чоловік та телевізійну й оргтехніку. Офіс нової телекомпанії має бути у приміщенні, що колись належало телекомпанії “Ефір–1”, яку під час минулої передвиборчої кампанії після скандалів, голодування робітників закрили.
Як повідомив директор новоствореної компанії, зараз йде робота по одержанню власної частоти. За його словами – це комерційна компанія, що буде самоокупатися і не буде підтримуватися за рахунок міського бюджету.
imi
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ