Відбувся передпрем”єрний показ художньої кінострічки “Кровна єдність”
Режисер і сценарист стрічки Олег Гаренчар – американець словацького походження. Колишній дисидент, кінематографічну освіту він здобув у США. Визнання глядачів і професіоналів Олегові Гаренчару принесли численні документальні кінопраці, останнім часом він успішно працює в царині художнього кіно. Копродюсером стрічки “Кровна єдність” виступила українська компанія “Медіадім”, а продюсером – відомий тележурналіст і менеджер Микола Княжицький.
“Кровна єдність” – фільм-драма, зрозуміла європейцям, американцям і взагалі в усіх земних куточках, охоплених хвилею глобального реформування й “переселення народів”. Посткомуністична Словаччина до щему в серці нагадує посткомуністичну Україну або Росію, де “кровна” спадщина поколінь (як духовна, так і бездуховна) переходить не по родинній, а по світоглядній лінії. Покладена в основу фільму історія молодого американця, який у пошуках своїх справжніх батьків перетинає “океан цивілізацій”, надає можливість подивитися на життя “нових” словаків ззовні й одночасно зсередини подій, оцінюючи й страждаючи, переживаючи магію повернення, кохання, жорстоких уроків і сподівань.
Успіх кінострічки значною мірою обумовлено ансамблевою грою талановитих акторів, передусім виконавця головної ролі, яскравої зірки Голівуду Рудольфа Мартіна (глядачі пам”ятають його завдяки участі в кінофільмах “Пароль “Риба-Меч”, “Засліплені бажаннями”, “Граф Дракула”), його партнерки Моніки Хілмерової (“Весна життя”, “Бунт”), популярної в Словаччині акторки нової формації Тетяни Паухофової, однієї з найпопулярніших словацьких акторок Мілки Васариової, американської зірки Саллі Кьоркленд (фільм “Анна” за її участі удостоєно премії Оскар), Анатолія Кузнєцова, червоноармійця Сухова з “Білого сонця пустелі”.
У прокаті “Кровна єдність” з”явиться після участі в кількох престижних міжнародних кінофестивалях 2004 року й демонструватиметься на кіно- й телеекранах передусім США, України й Словаччини. Зацікавленість у дистрибуції стрічки виявили в багатьох країнах світу.
За інф. компанії "Медіа Дім"
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ