15:54
Понеділок, 9 Листопада 2020

Результати десятого міжнародного форуму KMW й ексклюзивна аналітика світового та українського медіаринків вже доступні усім

462
Результати десятого міжнародного форуму KMW й ексклюзивна аналітика світового та українського медіаринків вже доступні усім
Результати десятого міжнародного форуму KMW й ексклюзивна аналітика світового та українського медіаринків вже доступні усім

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon презентує KMW White Paper – підсумковий документ, у якому систематизовано дослідження найбільших медіаринків світу від Азії до Південної Америки від міжнародних впливових агентств та медіаплатформ The WIT, K7 Media, C21 Media, Ampere Analysis, Prensario International, Glance, аналітику аудіовізуальної індустрії в Україні від експертів MRM та інформаційно-аналітичного видання Media Business Reports (MBR), а також найцікавішу інформацію з експертних дискусій, які відбулися в прямому ефірі 14 вересня в ході KMW 2020.

Для усіх гравців аудіовізуальної сфери KMW White Paper стане гідом актуальними трендами світової аудіовізуальної індустрії, інструментом для формування бізнес-стратегій на наступний рік, джерелом нестандартних ідей для створення й дистрибуції контенту, а також розвитку несподіваних колаборацій як на національному, так і глобальному рівні. 150 сторінок насвіжішої аналітики – цифри, факти та підтверджені дані.

Документ доступний в українській та англійській мовних версіях, його можна отримати безкоштовно, зареєструвавшись на сайті.  

Нагадаємо, 14 вересня 2020 року вже вдесяте пройшов найбільший щорічний медіафорум у Східній Європі KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Подія зібрала 36 представників найвідоміших міжнародних медіакомпаній із 23 країн світу, які поділилися своїм унікальним досвідом ексклюзивно із глядачами KMW. Форум проходив онлайн – 9 годин прямого ефіру, 10 регіональних аналітичних секцій та 3 inspiration talks за участі зірок індустрії контенту. KMW зібрав рекордну кількість учасників – майже 3000 глядачів із 52 країн світу зареєструвалися для перегляду трансляції.

KYIV MEDIA WEEK Global Marathon організовано компанією MRM за підтримки Українського культурного фонду. Позиція Українського культурного фонду може не збігатись з думкою авторів.

Секції, присвячені європейському регіону, підготовлено за підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю організаторів і не обов'язково відображає погляди Європейського Союзу.

Media Business Reports (MBR) є головним інформаційно-аналітичним партнером KMW Global Marathon та платформою онлайн-трансляції форуму.

Генеральний партнер KMW – Канал «Україна».

Більше про форум дізнайтесь на сайті https://kyivmediaweek2020.com/, стежте за нашими новинами у Facebook, Instagram та Telegram.

Всі матеріали розділу / жанру:
Теги:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
462
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду