10 листопада – дискусія «Бути на рівні: як українським журналістам стати цікавими для іноземних медіа?»

27 Жовтня 2020
714
27 Жовтня 2020
19:31

10 листопада – дискусія «Бути на рівні: як українським журналістам стати цікавими для іноземних медіа?»

714
10 листопада – дискусія «Бути на рівні: як українським журналістам стати цікавими для іноземних медіа?»

10 листопада об 11:00 онлайн відбудеться дискусія «Бути на рівні: як українським журналістам стати цікавими для іноземних медіа?» від Комісії з журналістської етики за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Планується розмова журналістів та редакторів із Марічкою Вареніковою, продюсеркою і репортеркою іноземних медіа (зокрема, The New York Times та німецької ARD). Модеруватиме розмову Андрій Куликов, співзасновник «Громадського радіо», голова Комісії з журналістської етики.

Учасники дискусії говоритимуть про таке:

  • як працюють іноземні видання, як обирають теми, якими етичними правилами керуються  в матеріалах;
  • як знімати/писати для іноземної аудиторії;
  • контракти і як працювати легально фрілансерам.

До участі запрошуються журналісти та редактори місцевих, регіональних та всеукраїнських медіа, медіаексперти та громадські активісти у сфері медіа. Активна участь і додаткові запитання вітаються від учасників.

Дискусія відбудеться на платформі Zoom. Для участі обов'язкова реєстрація за посиланням. Посилання на Zoom буде повідомлено учасникам після реєстрації.

Комісія з журналістської етики – орган саморегулюання роботи журналістів та редакцій, який дозволяє обговорювати та пропонувати шляхи вирішення конфліктних ситуацій базуючись на єдиному стандарті роботи - Кодексі етики українського журналіста.

Захід проводиться за підтримки проекту «Посилення саморегулювання українських медіа», що виконується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки Уряду Норвегії, Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, Сполучених Штатів Америки.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
714
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду