Прес-служба Мінфіну звинувачує УНІАН у роздуванні скандалуІМІ
За його словами сталася суто технічна проблема, оскільки представники двох ЗМІ - УНІАН та ICTV - подали вчора свої заявки за 15 –20 хвилин до закінчення часу, відведеного для акредитації. Через це їхні прізвища не потрапили до передостаннього списку, який було передано прес-секретарю прем'єр-міністра України Віктора Януковича Тарасу Аврахову. Кінцевий список було направлено слідом, але його чи то не відкрили, чи то не побачили нові прізвища журналістів.
Сьогодні вранці предствникам цих мас-медіа було запропонувано трохи зачекати для з”ясування на місці всіх обставин. Як це і зробив кореспондент ICTV, який опинився у такому ж становищі. Натомість, співробітник УНІАН не став чекати й пішов, роздувши із цієї ситуації проблему із перешкоданням виконувати свої професійні обов”язки.
- У даному випадку ми не розуміємо, навіщо технічну помилку намагаються перетворити на те, що Мінфін, немов би, приховує якусь інформацію.
У розмові з кореспондентом ІМІ, керівник прес-служби підкреслив, що за весь час Мінфін не відмовив жодному журналісту в акредитації. “А УНІАН є тим інформаційним агентством , якому ми завжди йшли на зустріч і надавали інформацію, яка їх цікавила”, - додав він.
Крім того, Олександр Ромасюк дорікнув керівництву інфорагентства у перекручуванні фактів, наведених у розповсюдженій ними заяві. А саме, що прес-службою Кабміну були внесені зміни списків, виключивши кореспондента УНІАН з переліку акредитованих журналістів.
ІМІ
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ