Президент наклав вето на закон, яким надавалися пільги з ПДВ для книжок та преси українською мовою

2 Березня 2004
0
513
2 Березня 2004
11:25

Президент наклав вето на закон, яким надавалися пільги з ПДВ для книжок та преси українською мовою

0
513
Президент наклав вето на закон, яким надавалися пільги з ПДВ для книжок та преси українською мовою
1 березня під головуванням Президента України Леоніда Кучми відбулася нарада з проблемних питань податку на додану вартість (ПДВ), у якій взяли участь представники Уряду, ДПА, НБУ, Держмитслужби, Держказначейства, ГоловКРУ, Комітету з питань бюджету ВРУ, Адміністрації Президента України, повідомляє офіційний сайт Президента України.

За результатами наради глава держави доручив уряду вжити заходів для поліпшення системи планування ПДВ, скасування необґрунтованих пільг, декриміналізації цього податку. Президент України також підписав Указ "Про запровадження системи окремих поточних рахунків для розрахунків з податку на додану вартість". Згідно з документом ПДВ буде здійснюватись на окремих банківських рахунках платників податків. Це дасть змогу залучити до адміністрування ПДВ банківський контроль, скоротити число зловживань та ухилень від оподаткування. Президент України також зауважив, що пропонує з принципових питань, які є в цьому Законі і заслуговують на підтримку, внести окремі законопроекти.

Глава держави зазначив, що прийняв рішення про накладення вето на Закон N 4000-1. "Підстав більш ніж достатньо - положення Закону суперечать чотирьом статтям Конституції України та базовим законам, що регулюють відносини у відповідній сфері", - зазначив Леонід Кучма.

Закон України “Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (закон №4000-1) Верховна Рада прийняла 5-лютого 2004 року.

Нагадаємо, що накладення вето на цей закон вимагала, зокрема Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси, яка назвала відновлення пільг лише для україномовних видань дискримінацією. Розповсюдження видань іншими мовами становить в Україні близько двох третин ринку преси.

Інф. "Детектор медіа"

Читайте також:

4000-1 не врятує українське книговидання?

Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси звернулася до влади з відкритим листом
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
513
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду