Київське регіональне представництво Фонду "Євразія" оголошує конкурс на проведення дослідження у сфері розвитку незалежних ЗМІ в Україні

27 Лютого 2004
0
641
27 Лютого 2004
11:32

Київське регіональне представництво Фонду "Євразія" оголошує конкурс на проведення дослідження у сфері розвитку незалежних ЗМІ в Україні

0
641
Київське регіональне представництво Фонду "Євразія" оголошує конкурс на проведення дослідження у сфері розвитку незалежних ЗМІ в Україні
Київське регіональне представництво Фонду "Євразія" оголошує конкурс на проведення дослідження у сфері розвитку незалежних засобів масової інформації в Україні.

Задачі конкурсу – оцінити перспективи, шляху розвитку і потреби незалежних ЗМІ в Україні, визначити можливу нішу для здійснення Фондом "Євразія" програми підтримки незалежних ЗМІ в Україні.

У результаті проведення оцінки експерт має дати відповіді на дві групи питань:

1. Охарактеризувати існуючу ситуацію у сфері незалежних ЗМІ в Україні й оцінити перспективи розвитку сектора:

– основні гравці даної сфери;
– правове поле;
– проблеми на шляху розвитку ЗМІ і методи їхнього вирішення;
– потреби розвитку сектора;
– відповідність існуючих донорських програм потребам сектора, ступінь задоволення цих потреб.

2. Визначити нішу для можливої програмної інтервенції Фонду "Євразія":

– можливі задачі програми;
– можливі формат програми і типи проектів, що можуть бути підтримані в її рамках;
– обсяги інтервенції, необхідні для досягнення помітних змін як на рівні всієї програми, так і на рівні окремих проектів;
– конкретні очікувані результати від можливої інтервенції і передбачувані терміни їхнього досягнення;
– індикатори кількісного і якісного успіху програми;
– опис і аналіз ризиків для реалізації програми, шляху їхній мінімізації.

У рамках здійснення оцінки потреб і шляхів сприяння розвитку незалежних ЗМІ в Україні експерт повинний буде виконати наступні задачі:

Зібрати і вивчити інформацію про стан сектора незалежних ЗМІ в Україні (зокрема рівень розвитку, професіоналізму, якість інформаційного продукту, аудиторія, фінансова стійкість, перешкоди на шляху виконання професійної діяльності, проблеми, можливості для розвитку).

Провести інтерв'ю з представниками ЗМІ.

Провести інтерв'ю з представниками професійних медіа-організацій (зокрема правозахисних, дослідницьких, консалтингових) і асоціацій.

Провести інтерв'ю з представниками навчальних закладів, що готують фахівців для ЗМІ.

Провести інтерв'ю зі співробітниками Фонду "Євразія" і представниками донорських структур, що мають досвід реалізації програм підтримки ЗМІ.

Визначити ступінь взаємодії між представниками сектора ЗМІ з метою вирішення спільних проблем, рівень розвитку медіа-асоціацій; оцінити якість стратегічних матеріалів, документів, сайтів, друкованих матеріалів, розроблених медіа-асоціаціями і професійними організаціями.

Скласти загальний (короткий) звіт про шляхи і перспективи розвитку незалежних ЗМІ в Україні, основні потреби сектора.

Невід'ємною частиною звіту буде аналіз діяльності донорських структур (у тому числі програм і проектів, що реалізуються на даному етапі), що мають досвід реалізації програм підтримки ЗМІ; а також опис галузей, що вимагають додаткової донорської підтримки.

Невід'ємною частиною звіту будуть висновки щодо доцільності програмної інтервенції Фонду "Євразія", а також передбачуваних типів програмних задач.

Період виконання дослідження: 6 тижнів.

Загальні вимоги до експертів:

– досвід проведення досліджень у проектній області;
– наявність досвіду роботи у сфері засобів масової інформації;
– готовність гнучко підходити до формуванню обсягу і графіка робіт.

Заявка на виконання робіт із проведення дослідження повинна містити: ПІП експерта/експертів, що будуть проводити оцінку проекту; контактну інформацію експерта/експертів (адреса, телефон, електронна пошта); назву організації (якщо експерт працює в штаті якої-небудь організації або якщо експертну оцінку буде проводити організація); контактну інформацію організації (адреса, телефон, електронна пошта); резюме експерта (експертів) з докладним описом досвіду роботи з відповідного спеціальності. Вказати, яка кількість днів необхідна на проведення відповідної частини дослідження і на написання звіту з наданням відповідних рекомендацій. Бюджет вартості робіт (у доларах США), включаючи транспортні витрати, проживання, добові, гонорар і ін.

Вкажіть, будь ласка, будь-яку іншу інформацію, що могла б представляти важливість для Фонду "Євразія" при ухваленні рішення про вибір вашої кандидатури.

Розглядатимуться як індивідуальні, так і групові заявки на проведення дослідження. Зацікавлені в участі можуть до 9 березня 2004 р. надсилати заявки на ім'я координатора програм Олени Саєнко на адресу es@eurasіa.kіev.ua

Інф.Фундації „Чинність закону”
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
641
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду