10:54
Вівторок, 14 Липня 2020

До 17 липня – набір до Школи стратегічних комунікацій та антифейку

315
Фундація Суспільність за сприяння інтернет-видання «Детектор медіа» та Незалежної медійної ради запрошує журналістів взяти участь у Школі стратегічних комунікацій та антифейку, яка відбудеться 18 липня в онлайн-форматі.
До 17 липня – набір до Школи стратегічних комунікацій та антифейку

Учасники заходу навчатимуться протидіяти інформаційним маніпуляціям, агресивній дезінформації та фейковим новинам, довідаються, як не потрапити у пастку, працюючи з великими масивами новин, правильно і швидко верифіковувати інформацію з відкритих джерел, ідентифіковувати вірусні кампанії ботоферм та тролів.

Тренерами школи будуть відомі українські журналісти та експерти, фахівці галузі стратегічних комунікацій, які допоможуть учасникам навчитися приймати правильні редакторські рішення під час щоденної журналістської роботи.

Захід відбуватиметься в рамках проєкту «Університет медіаграмотності» і передбачає низку навчань з культури цифрової безпеки, фактченкінгу і подолання дезінформації/ маніпуляційних впливів.

Школа стратегічних комунікацій та антифейку також ставить за мету сприяти розвитку в Україні якісної журналістики, впровадженню медіаінновацій, обміну досвідом співпраці між журналістами та ньюзмейкерами шляхом партнерського діалогу на національному та регіональному рівнях. 

Реєстрація: участь в школі безкоштовна. Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Усім кандидатам до 17 липня необхідно заповнити аплікаційну форму.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 097 297 08 42, 044 483 03 72 або souspilnistfoundation@gmail.com.

Цей проєкт став можливим за підтримки проєкту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews, та за допомоги приватних благодійників.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
315
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду