132 керівники видань підписалися під відкритим листом УАВПП щодо "дискримінаційного" варіанту пільг з ПДВІМІ

10 Лютого 2004
665
10 Лютого 2004
10:15

132 керівники видань підписалися під відкритим листом УАВПП щодо "дискримінаційного" варіанту пільг з ПДВІМІ

665
132 керівники видань підписалися під відкритим листом УАВПП щодо "дискримінаційного" варіанту пільг з ПДВІМІ
132 керівники видань приєдналися до “Відкритого листа Президенту України, Прем`єр-міністру, Голові Верховної Ради”, розповсюдженого 9 лютого Українською асоціацією видавців періодичної преси, щодо перегляду “дискримінаційного” варіанту пільг з податку на додану вартість для преси. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Видавці вважають, що під час прийняття 5 лютого Закону “Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (законопроект під номером 4000-1) сталася фатальна помилка. Народні депутати проголосували про збереження пільг по ПДВ з продажу та передплати періодичної преси виключно для періодичних видань державною мовою.

На думку авторів звернення, норми прийнятого закону неможливо дотриматися через невизначеність самого поняття "видання державною мовою", оскільки більшість видань в Україні зареєстровані як двомовні , частина з них виходить двома мовами , вказують автори листа .

- Який орган і який документ, що стане базовим для податкової інспекції, буде підтверджувати "державну мову" газети або журналу?", - ставлять питання видавці.

Видавці закликали виконавчу і законодавчу владу знову повернутися до розгляду питання про пільги з ПДВ для вітчизняної періодичної преси та вимагають невідкладного вирішення проблеми оподатковування продажу та передплати преси в Україні.

ІМІ

Читайте також:

Михаил Вейсберг: "Введение НДС на сбыт сделает массовую прессу более политически зависимой"
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
665
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду