Верховна Рада оголошує конкурс на прорив інформблокадиУП

5 Лютого 2004
0
454
5 Лютого 2004
18:37

Верховна Рада оголошує конкурс на прорив інформблокадиУП

0
454
Верховна Рада оголошує конкурс на прорив інформблокадиУП
Верховна Рада планує оголосити конкурс на право висвітлення її діяльності. У четвер для підготовки його проведення відбулося засідання робочої групи під головуванням віце-спікера Олександра Зінченка.

На засіданні були схвалені пропозиції щодо створення Інформаційної конкурсної комісії і її складу (до якого мають увійти представники депутатських фракцій і груп та працівники апарату Верховної Ради), а також умови проведення конкурсу.

Було вирішено, що до участі в конкурсі на виготовлення інформаційних, аналітичних та дискусійних програм з висвітлення діяльності Верховної Ради будуть запрошені телерадіоорганізації, а також інформаційні агентства та інтернет-проекти.

Уже зараз зацікавлені державні і недержавні засоби інформації можуть надсилати в комітет з питань свободи слова попередні заявки на участь у конкурсі, а також свої пропозиції щодо умов його проведення та формату висвітлення діяльності Верховної Ради.

Пропозиції можуть бути враховані при остаточному затвердженні умов конкурсу, яке має відбутися 19 лютого.

Засідання робочої групи відбулось за участі голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації, народних депутатів України, які представляють різні депутатські об'єднання парламенту України, повідомляє прес-служба парламенту.

УП
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
454
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду