12:42
Четвер, 13 Лютого 2020

До 18 лютого – відбір до Школи стратегічних комунікацій та антифейку

1 008
У Києві 24 лютого пройде Школа стратегічних комунікацій та антифейку. Заявки для участі приймаються до 18 лютого 2020 року до 18:00.
До 18 лютого – відбір до Школи стратегічних комунікацій та антифейку

Фундація Суспільність за сприяння інтернет-видання «Детектор медіа» та Незалежної медійної ради запрошує журналістів редакцій Києва та всіх регіонів країни взяти участь у Школі стратегічних комунікацій та антифейку. Учасники заходу навчатимуться протидіяти інформаційним маніпуляціям, агресивній дезінформації та фейковим новинам, довідаються, як не потрапити у пастку, працюючи з великими масивами новин, правильно і швидко верифіковувати інформацію з відкритих джерел, ідентифіковувати вірусні кампанії ботоферм та тролів.

Тренерами школи будуть відомі українські журналісти та експерти, фахівці галузі стратегічних комунікацій, які допоможуть учасникам навчитися приймати правильні редакторські рішення під час щоденної журналістської роботи.

Захід відбуватиметься в рамках проєкту «Університет медіаграмотності» і передбачає низку навчань з культури цифрової безпеки, фактченкінгу і подолання дезінформації/ маніпуляційних впливів.

Школа стратегічних комунікацій та антифейку також ставить за мету сприяти розвитку в Україні якісної журналістики, впровадженню медіаінновацій, обміну досвідом співпраці між журналістами та ньюзмейкерами шляхом партнерського діалогу на національному та регіональному рівнях. 

Участь в школі безкоштовна. Фундація Суспільність забезпечить учасників навчальними матеріалами та харчуванням.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Усім кандидатам необхідно заповнити аплікаційну форму.

Заявки приймаються до 18 лютого 2020 року до 18:00.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами 097 297 08 42, 044 483 03 72 або souspilnistfoundation@gmail.com.

Цей проєкт став можливим за підтримки проєкту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews, та за допомоги приватних благодійників.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1008
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду