20:10
Четвер, 10 Жовтня 2019

12-13 жовтня у Харкові - конференція дописувачів української Вікіпедії «Вікіконференція 2019»

12–13 жовтня у Харкові відбудеться щорічна конференція дописувачів української Вікіпедії «Вікіконференція 2019». Дев’ята конференція вікіпедистів пройде у Бібліотеці Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.
12-13 жовтня у Харкові - конференція дописувачів української Вікіпедії «Вікіконференція 2019»

Протягом двох днів конференції передбачено 20 сесій, присвячених стану та перспективам розвитку онлайн-енциклопедії Вікіпедії, її сестринських вікіпроєктів, а також відбудуться тренінги з покращення технічних навичок у Вікіпедії, Вікіданих та Вікісховищі.

Центральною темою «Вікіконференції 2019» буде подальша стратегія розвитку Вікіпедії та Громадської організації «Вікімедіа Україна», яка займається розвитком та популяризацією проєктів Фонду Вікімедіа в Україні, а також підтримкою спільноти дописувачів цих проєктів.

Учасники «Вікіконференції 2019» також обговорюватимуть як примножити вільні знання, зробити виклад інформації більш системним і неупередженим, як популяризувати проєкти, зокрема у закладах освіти і культури та залучати нових користувачів до них. На Вікіконференції йтиметься й про міжнародний досвід: учасники великої міжнародної зустрічі дописувачів вікіпроєктів зі всього світу – Вікіманії, яка цього року проходила у Стокгольмі, поділяться почутими там ідеями та думками, а також своїми враженнями.

Організатором Вікіконференції є Громадська організація «Вікімедіа Україна», яка є регіональним відділенням Фонду Вікімедіа і займається популяризацією проєктів Фонду Вікімедіа на території України, найвідомішим з яких є Вікіпедія. Цього року Вікіконференція вже друге проходить у Харкові (вперше у 2012 році) і партнером цьогорічного заходу є ХНЕУ імені Семена Кузнеця, в стінах якого і проходитиме Вікіконференція. Раніше Вікіконференції проходили також у Києві, Львові, Вінниці та Херсоні.

Акредитація журналістів здійснюватиметься на місці за наявністю журналістського посвідчення.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
435
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду