Томенко оприлюднив інформацію про надходження від реклами провідних телеканалів у цьому році УНІАН
Сьогодні голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Микола ТОМЕНКО вперше оприлюднив офіційну інформацію про надходження від реклами провідних вітчизняних телеканалів за 9 місяців поточного року.
Як передає кореспондент УНІАН, такі дані він навів у виступі на парламентських слуханнях “Стратегія розвитку телерадіоінформаційного простору України”, наголосивши, що керівники відповідних телеканалів погодилися на їх поширення.
Згідно з інформацією, найбільші доходи від реклами за 9 місяців цього року мав телеканал “Інтер” – 130066,44 млн. грн., наступну позицію посіла “Студія “1+1” – 115300 млн. грн., далі йдуть “Новий канал” (52000 млн. грн.), ICTV (44138,8 млн.грн.), СТБ – 23460,8 млн. грн. Найменші доходи від реклами були у Національної телекомпанії України – 3578,8 млн. грн.
М.ТОМЕНКО звернув увагу на парадокс при рівних частках місць на рекламному ринку СТБ та НТКУ, перший з яких заробив на рекламі 23 млн. грн., а другий лише 3,5 млн. грн. “Я не хотів би нікого звинувачувати, думаю, спеціальна слідча комісія розбереться з цим питанням”, - зауважив М.ТОМЕНКО.
На його думку, ця ж комісія має з`ясувати, чому ще торік НТКУ заробила на рекламі 15,5 млн. грн, а за 9 місяців цього року лише 3,5 млн. грн. “Куди дівалися прогнозовані десятки мільйонів гривень надходжень при тому, що УТ-1 має найбільшу територію розповсюдження сигналу, найбільшу потенційну аудиторію, бюджетне фінансування (на 2004 рік держбюджетом передбачається виділити НТКУ понад 45 млн. грн.) та найнижчі серед журналістів-телевізійників зарплати?”, - запитав голова профільного комітету. М.ТОМЕНКО водночас наголосив, що тепер даною проблемою мають займатися крім комісії ВР також правоохоронні органи.
Інф. УНІАН
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ