Сьогодні о 16.00 відкривається виставка "Британські медіа заради толерантності"

9 Грудня 2003
0
524
9 Грудня 2003
13:18

Сьогодні о 16.00 відкривається виставка "Британські медіа заради толерантності"

0
524
Сьогодні о 16.00 відкривається виставка "Британські медіа заради толерантності"
“Різні голоси – спільні цінності: британські медіа заради толерантності” – під такою назвою відкривається сьогодні інтерактивна виставка у рамках однойменного проекту, який здійснюється спільно Британською Радою в Україні та Посольством Великої Британії за підтримки Фонду народної дипломатії Міністерства закордонних справ Великої Британії.

У центрі уваги виставки – досягнення британських медіа – музичної та кіноіндустрії, журналістики, індустрії розваг – у висвітленні та пропагуванні толерантності у найрізноманітніших її проявах. Органічною складовою є уроки з англійської мови у режимі он-лайн на теми толерантності, вирішення конфліктів, прав людини, європейських цінностей та багатокультурності. Відбуватимуться творчі конкурси із врученням цінних призів від Британської Ради та Посольства Великої Британії.

Для відвідувачів виставки британські медіа постануть творчим і успішним каналом багатокультурного діалогу, відданими європейським цінностям міжнародної безпеки, справі збереження миру і толерантності. На виставці можна познайомитись із британською творчістю, досягненнями технології та науки у контексті толерантності. Представлено розвиток британських медіа від Роджера Фентона, першого військового фотокореспондента, відомого висвітленням Кримської війни 1853-1856 років, до найостанніших тенденцій у британських мас-медіа.

Інтерактивна виставка має всеукраїнський масштаб і протягом наступного року мандруватиме по Україні, завітавши до Донецька, Харкова, Львова, Одеси та Криму. Так само як і в Києві, відвідувачі отримають змогу побачити британські медіа, що пропагують підтримку, сприйняття та повагу до культурного розмаїття, вільне поширення інформації та ідей, творче спілкування і діалог, а також свободу слова.

У відкритті виставки, яке відбудеться сьогодні о 16.00 у приміщенні Ресурсно-інформаційного центру Британської Ради в Україні (вул. Григорія Сковороди, 4/12) візьмуть участь Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні пан Роберт Брінклі та директор Британської Ради в Україні пані Ліліана Біглоу.

Розклад роботи виставки “Різні голоси – спільні цінності: британські медіа заради толерантності”:

Київ

19 листопада - 22 грудня 2003

Львів

26 січня - 12 лютого 2004

Харків

16 лютого - 5 березня 2004

Донецьк

10 березня - 31 березня 2004

Одеса

5 квітня - 26 квітня 2004

Крим

травень 2004

Київ

1 червня - 25 червня 2004

За повідомленням прес-служби Посольства Великої Британії
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
524
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду