Закарпатські журналісти створили власну медіа-профспілку оновлено

4 Грудня 2003
0
482
4 Грудня 2003
10:21

Закарпатські журналісти створили власну медіа-профспілку оновлено

0
482
Закарпатські журналісти створили власну медіа-профспілку оновлено
2 грудня в Ужгороді відбулися установчі збори зі створення першої профорганізації журналістів на Закарпатті. В організації міського профоб’єднання взяли участь 13 журналістів з приватних мас-медіа. Первинні організації створені у газетах “РІО”, “Вечірній Ужгород”, Ужгородському прес-клубі реформ, у телерадіокомпанії “М-Студіо”. Головою профспілки обрано Василя Бедзіра, журналіста газети “Діло” (додаток до газети “Старий Замок”), регіонального кореспондента газети “Високий Замок”. До Комітету медіа-профспілки увійшли, крім голови, ужгородські журналісти Олександр Гаврош (газета “Фест”), Іван Колодій (газета “РІО”), Костянтин Левін (“М-Студіо”), Інна Наумова (газета “Трибуна”).

“Ми не ставимо на меті надзвичайну чисельність профспілки”, - говорить Василь Бедзір. За словами голови медіа-профспілки, збори вирішили встановити членські внески у розмірі 5 грн., а для студентів факультетів журналістики вони складатимуть 1 грн. Члени медіа-профспілки зацікавлені в отриманні прес-карт і медичному страхуванні для журналістів. Планується, що новостворена організація візьме участь у всеукраїнському об’єднавчому з’їзді незалежних медіа-профспілок, що відбудеться у Києві 19 грудня.

За словами пана Бедзіра, цікавість до журналістського профоб’єднання на Закарпатті зростає і найближчим часом планується створити медіа-профспілку у Мукачеві.

За інф. КНМП
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
482
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду