Полтавський медіа-клуб презентував збірник про утиски свободи слова
Як стверджує президент медіа-клубу Людмила Кучеренко, книга з 226 сторінок форматом А4 вмістила в себе далеко не всі випадки утисків полтавських журналістів. Вона зібрала лише частину найбільш нахабних випадків.
Також Людмила Кучеренко повідомила, що Полтавський медіа-клуб планує видати другий том цієї книги. Адже випадки, наведені в книзі, охоплюють тільки шість років, з 1997-го по 2003-ий. Подібні книги вже виходили у Києві та Криму, але меншим накладом.
Фінансував видання Фонд пана Сороса.
Найближчим часом читайте інтерв`ю з президентом Полтавського медіа-клубу, шеф-редактором газети „Новий день” Людмилою Кучеренко.
Підготував Денис Іванов, для „Детектор медіа”
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ










