Українська діаспора в РФ планує видавати газету “Українські вісті"korrespondent
На засіданні будуть обговорюватися питання діяльності діаспори, в тому числі недавно видана книга Президента Леоніда Кучми "Україна - не Росія". За словами прес-аташе посольства Олександра Білика, діаспора позитивно оцінює цю монографію.
Громадська рада обговорить проблеми видання газети "Українські вісті", в якій планується публікувати економічну і культурну інформацію про двосторонні відносини, законодавчі бази двох країн, а також про повсякденне життя українців у Росії, передає РИА Новости.
Загалом у Росії проживає близько 4 мільйонів українців, у Москві - близько 300 тис.
korrespondent
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ










