Вперше у рамках «Молодості» – національна програма «Канадський фокус».
На 48-му КМКФ «Молодість» глядачі отримують можливість ознайомитися з найкращими фільмами канадських кінематографістів. Щороку в рамках «Молодості» відбуваються покази стрічок від найзнаковіших режисерів цієї країни. Кінофестиваль вже відвідали Дені Коте, Рене Больо та інші. Але вперше канадські фільми будуть представлені в рамках спеціалізованої позаконкурсної програми. «Канадський фокус» буде реалізовано за підтримки Посольства Канади в Україні. Нагадуємо, 48-й КМКФ "Молодість" триватиме з 25 травня до 2 липня 2019 року. |
|
|
Дні мороку / The Great Darkened Days Максім Жиру / Maxime Giroux Фільм-відкриття програми «Канадський фокус». Події відбуваються під час Другої світової війни. Центральний персонаж, Філіпп уникає армійської служби, живе як волоцюга і заробляє на життя, зображаючи Чарлі Чапліна. Не зважаючи на зазначений історичний період, у фільмі час від часу свідомо використовуються анахронізми, наприклад в одній зі сцен по радіо грає пісня R.E.M. "Everybody Hurts". Прем’єра фільму відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Торонто.
Антологія міст-привидів / Ghost Town Anthology (2019) Дені Коте / Denis Côté Жителі маленького канадського містечканамагаються оговтатися після смерті місцевого підлітка Сімона Дюбе, що несподівано загинув у автокатастрофі. Доки його родина і друзі сумують, інші мешканці починають помічати привидів, що з’являються у різних куточках міста. Світова прем’єра відбулася в головному конкурсі 69-го Берлінського міжнародного кінофестивалю.
Антропоцен / Anthropocene (2018) Дженніфер Бейчвол, Едвард Буртинскі, Ніколя де Пенсьє / Jennifer Baichwal, Edward Burtynsky, Nicholas de Pencier Третя у трилогії після Manufactured Landscapes (2006)та Watermark (2013), ця документальна стрічка розповідає про дослідження міжнародної групи науковців Anthropocene Working Group. Разом з ними творці фільму подорожують у понад 20 країн, щоб задокументувати вплив людської життєдіяльності на планету. Прем’єра фільму відбулася на Міжнародному кінофестивалі в Торонто. Маленькі велетні / Giant Little Ones (2018) Кіт Берман / Keith Behrman У головних ролях стрічки – зірка серіалу Twin Peaks Кайл Маклахан і американська актриса Марія Белло. У фільмі вони грають батьків сина-підлітка (Джоша Віґґінса), який під час вечірки переживає випадок неоднозначну ситуацію і тим самим різко змінює життя всіх близьких. Прем’єра фільму відбулася на Міжнародному кінофестивалі у Торонто.
Генеза / Genesis (2018) Філіп Лесаж / Philippe Lesage Сюжетні лінії фільму розкривають особистості канадських підлітків Ґійома, Шарлотт і Фелікса, що знаходяться на етапі самоідентифікації. У ніжний і водночас провокаційний спосіб режисер зображує власні юнацькі спогади через призму досвіду трьох головних героїв. Прем’єра фільму відбулася на Локарнському міжнародному кінофестивалі. Вибухові дівчата / Firecrackers (2018) Джасмін Мозаффарі / Jasmin Mozaffari Найкращі подруги Лу і Шанталь планують виїхати до мегаполісу зі свого ізольованого містечка. Але наслідки однієї ночі й неконтрольована поведінка колишнього хлопця Шанталь стають на заваді їх дружбі та шансам на свободу.У грудні 2018 року фільм потрапив до топ-10 найкращих канадських фільмів за версією Міжнародного кінофестивалю у Торонто. Мої тата, мої мами і я / My Dads, My Moms, and Me (2019) Юлія Іванова / Julia Ivanova Документальна режисерка Юлія Іванова у 2007 році зняла фільм Fatherhood Dreams, задокументувавши життя чотирьох гомосексуальних чоловіків, що почали виховувати дітей у своїх родинах після легалізації одностатевих шлюбів у Канаді та гомофобну реакцію суспільства з цього приводу. Через 12 років Юлія повернулася подивитися, що сталося за цей проміжок часу і як змінилося життя сімей. |
|
Спеціальні гості програми «Канадський фокус»:
Максім Жиру – канадський режисер, автор фільму Фелікс та Мейра – лауреата нагород кінофестивалів Торонто й Турина. Режисер фільму-відкриття програми Дні Мороку. Сильвен Корбей – канадський продюсер фільмів Дені Коте та Ксав’є Долана, зокрема стрічок Матуся й Це усього лише кінець світу (2016), відзначених нагородами Каннського кінофестивалю й Канадської академії кіно та телебачення.
Франсуа Месьє-Рео – оператор, який брав участь у створенні більше 30 картин, зокрема і фільмів Гладенька шкіра, Антологія міст-привидів Дені Коте. Філіп Лесаж – режисер та сценарист фільму Демони (2015) – найкращого канадського фільму 2015 року. Режисер фільму-учасника програми Генеза. |
|
|
|
|
До уваги ЗМІ: триває акредитація преси на фестиваль
Щоб акредитуватись, заповніть цю електронну форму.
Будь ласка, уважно прочитайте умови акредитації у відповідному розділі на нашому сайті.
НАШІ ПАРТНЕРИ:
Державне агентство України з питань кіно;
Київська міська державна адміністрація;
Lanet.TV — офіційний технічний партнер;
ICTV, Новий канал, СТБ — офіційні медіапартнери кінофестивалю;
Радіо Relax — офіційний радіопартнер фестивалю;
«Лото-Забава» — офіційний партнер, спонсор Гран-прі кінофестивалю;
Міжнародні авіалінії України — офіційний авіаперевізник кінофестивалю;
Aloft — готель фестивалю;
Ювелірний дім Kimberli — офіційний партнер нагородження;
Stella Artois — офіційний партнер кінофестивалю;
Sorbonne Restaurant — офіційний ресторан кінофестивалю;
B&H Film Distribution Company — офіційний партнер кінофестивалю;
Моршинська — офіційний партнер кінофестивалю;
Дім освіти та культури «Майстер Клас» — офіційний партнер кінофестивалю;
Культурний центр «Кінотеатр "Київ"»;
Люди слова — медіа-партнер
МЕДІА-ПАРТНЕРИ
Фокус - друкований партнер фестивалю;
Український тиждень;
The Village;
What’s on
Хорошее кино — kinowar.com
Kino-teatr.ua;
Детектор медіа;
Don’t take fake
#Букви
Прес-служба КМКФ «Молодість»
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.