У Сумах проти Ющенка виставлять студентів і закриють ефірУП

8 Листопада 2003
0
492
8 Листопада 2003
16:41

У Сумах проти Ющенка виставлять студентів і закриють ефірУП

0
492
У Сумах проти Ющенка виставлять студентів і закриють ефірУП
Сумська облдержадміністрація плануює організувати пікети проти форуму "Нашої України", який має відбутися у неділю в Сумах. Про це прес-службі блоку повідомив депутат В’ячеслав Кириленко.

За його словами, в облдержадміністрації пройшло кілька нарад, присвячених організації антиющенківських заходів у день проведення форуму "Нашої України". Планується зібрати студентів з двох університетів. Також будуть звозити людей, так званих активістів, згідно регіональних квот.

Прес-служба "Нашої України" повідомила, що Ющенко в Сумах не зможе виступити в теле- або радіоефірі.

"Два тижні тому за підписом Ющенка було направлено листа на обласне державне телебачення з проханням надати йому ефір, що передбачено законом про статус народного депутата. Відповіді ніякого ми не одержали, гендиректор ОДТРК не відповідає на телефонні дзвоники, а редактор сказав, що не одержував вказівок із приводу ефіру Ющенко".

У прес-службі також сказали, що місцеве радіо "Всесвіт", де була домовленість про ефір Ющенка, відмовилося від неї, пояснюючи "технічними причинами".

У суботу зранку нардепи-члени "Нашої України" Павло Качур, Володимир Філенко, Тарас Стецьків та В’ячеслав Кириленко побували в Конотопі на місцевому автотранспортному підприємстві №15 907.

Це одне з найбільших АТП області, які здійснюють пасажирські перевезення. Народні депутати отримали повідомлення, що працівники ДАІ будуть здійснювати перевірки транспорту АТП, які перевозитимуть людей з районів до обласного центру на Форум демократичних сил.

З надійних джерел народний депутат В’ячеслав Кириленко отримав інформацію, що працівники ДАІ мають зняти номерні знаки, щоб транспорт не міг вийти на лінії.

Перевіряючі запевнили народних депутатів, що перевірка є плановою і відбувається згідно з раніше затвердженим графіком. Вони також заявили, що ДАІ не чинитиме тиск на водіїв, які будуть перевозити учасників Форуму демократичних сил Сумщини, та не будуть знімати з автомобілів номери. Оскільки, за їхніми словами, "не мають на це законних підстав".

Начальник МРЕВ Віктор Циба повідомив, що згідно з розпорядженням обласної ДАІ Сумщини від 07.11.2003, працівники ДАІ мають гарантувати безпеку і забезпечувати безперешкодний проїзд учасникам обласного Форуму демократичних сил.

Крім того, представники ДАІ пообіцяли, що якщо учасники Форуму їхатимуть в обласний центр організованими колонами, для них може бути організоване супроводження. Народні депутати проконтролювали, як ведеться перевірка транспорту, і не виявили зловживань з боку працівників ДАІ.

УП
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
492
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду