Американское ток-шоу делает людей психопатамиkorpunkt

3 Листопада 2003
0
614
3 Листопада 2003
17:15

Американское ток-шоу делает людей психопатамиkorpunkt

0
614
Американское ток-шоу делает людей психопатамиkorpunkt
Самое популярное американское ток-шоу делает людей психическими больными. Американские психологи сделали свое заключение на ток-шоу американской телезвезды Опры Уинфри. Медики считают, что данная телепрограмма может сильно подорвать психическое здоровье зрителя.

Согласно результатам исследований, 200 тыс. человек, которые постоянно смотрят шоу Опры, страдают психическими расстройствами. Все они в разное время обращались к психоаналитикам с жалобами на постоянный стресс, депрессию и "отсутствие оптимизма". В данном случае психиатры дают лишь один совет - поменьше смотреть телевизор.

Тем не менее, рейтинги показывают, что "Шоу Опры Уинфри" - одна из самых популярных программ на американском телевидении. Ее аудитория составляет около 5 млн. человек.

korpunkt
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
614
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду