Депутатів не пустили в прямий ефірforUm

15 Вересня 2003
0
540
15 Вересня 2003
15:50

Депутатів не пустили в прямий ефірforUm

0
540
Депутатів не пустили в прямий ефірforUm
Національна телерадіокомпанія України відмовилася надавати прямий ефір народним депутатам, як це передбачено відповідною постановою парламенту про висвітлення роботи ВР. Про це, як передає кореспондент ForUm’у, повідомив сьогодні на прес-конференції у Києві народний депутат, голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформації Микола Томенко. «Такого рівня хамства за всю історію наших з НТКУ взаємовідносин ще не було», – сказав він, зазначивши, що парламент має намір звернутися з питанням висвітлення своєї роботи до інших каналів.

М. Томенко зазначив, що у суботу, отримавши попередню згоду президента НТКУ Олександра Савенка на парламентські дебати у прямому ефірі, до студії прибули народні депутати. «Олександр Зінченко, отримавши згоду від президента НТКУ, звернувся до лідерів фракцій і ті, відповідно до квот, направили своїх представників на запис прямого ефіру. Чотири депутати прибули в студію. На це керівник НТКУ сказав, що його неправильно зрозуміли, що прямих ефірів у принципі не буде в НТКУ, поки він очолює компанію», – сказав М. Томенко.

Він зазначив, що у суботу вийшла програма «Парламентський вісник» «дурнувата, в якій були нарізані коментарі, щоб тільки насміятися над парламентом», – заявив М. Томенко. При цьому він, фактично звинуватив керівництво НТКУ також у плагіаті, зазначивши, що «Парламентський вісник» – назва програми, яку повинна випускати не НТКУ, а дирекція телепрограм ВР.

«Я думаю, що і Петро Симоненко і Іван Курас і Григорій Дашутін і Борис Безпалий – хтось із них звернеться до суду», – зазначив М. Томенко. Зауваживши, що навряд чи Нацкомісія з питань телебачення і радіомовлення зможе найближчим часом ефективно впливати на НТКУ, у тому числі і за допомогою штрафних санкцій, М. Томенко сказав, що парламент буде вести переговори з іншими телекомпаніями «про більш широке висвітлення роботи парламенту» хоча б зранку. Томенко не уточнив, які канали можуть, на його думку погодитися на прямі трансляції засідань ВР. Однак він зазначив, що не чекає найближчим часом поліпшення ситуації на телебаченні. «У чорному списку вже і Іван Чиж – не кращий захисник свободи слова, але людина, з якою комітет ВР з питань свободи слова і інформації знаходив з деяких питань спільну мову», – сказав М. Томенко, додавши, що І. Чиж отримав попередження за неправильне висвітлення позиції Кабміну з питання ЄЕП.

forUm
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
540
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду