Ніна Карпачова отримала копії листів ГончароваІМІ
ІМІ висловив прохання до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини перевірити факти порушень прав підслідного, які наводяться в зазначених документах, зокрема чи зазнав він тортур, перебуваючи в Слідчому ізоляторі.
Ми ніколи не бачили Ігоря Гончарова, який не був журналістом та звинувачується у скоєнні тяжких злочинів. Але ми, як журналістська організація, аргументуємо свій запит тим, що, на нашу думку, порушення прав ув”язнених виходить за рамки професійних прав і свобод, це підриває засади цілого правопорядку. Якщо насправді від імені закону та в ім.”я закону чинилося беззаконня, подібні дії мало чим відрізняються від тривіальної злочинності, і отже гідні відповідної правової оцінки.
Той аргумент, що Ігор Гончаров був, можливо, важливим свідком викрадення і вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, робить ретельну перевірку обставин його загибелі необхідною.
ІМІ
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ










