Милиция возбудила уголовное дело в связи с гибелью 2 журналистов в Харьковской областиpodrobnosti.ua

28 Липня 2003
0
684
28 Липня 2003
17:30

Милиция возбудила уголовное дело в связи с гибелью 2 журналистов в Харьковской областиpodrobnosti.ua

0
684
Милиция возбудила уголовное дело в связи с гибелью 2 журналистов в Харьковской областиpodrobnosti.ua
Управление Министерства внутренних дел в Харьковской области возбудило уголовное дело в связи с гибелью 2 журналистов в автокатастрофе в Харьковской области в четверг, 24 июля.

Об этом "Українським Новинам" сообщил представитель Управления МВД в Харьковской области. Представитель милиции не сообщил, по какой статье возбуждено уголовное дело.

Напомним, что в четверг, 24 июля, директор телекомпании "Змиев ТВ" Владимир Кривенок и редактор газеты "Вісті Зміївщини" Александр Шамрай погибли при столкновении их автомобиля "Волга" с грузовым автомобилем "ЗИЛ" возле села Соколово в Харьковской области.

Третий пассажир "Волги" председатель районного спортивного общества "Колос" Валерий Калинин также погиб.

podrobnosti.ua
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
684
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду