За арестованных в Афганистане журналистов вступилась ООНBBC News

23 Червня 2003
0
597
23 Червня 2003
11:57

За арестованных в Афганистане журналистов вступилась ООНBBC News

0
597
За арестованных в Афганистане журналистов вступилась ООНBBC News
ООН резко осудила недавний арест двух афганских журналистов, которых власти страны обвинили в богохульстве, сообщает BBC News.

Речь идет о двух сотрудниках еженедельной газеты "Афтаб" - редакторе Мире Хуссейне Медави и его заместителе иранце Али Резе, которых арестовали по требованию Верховного суда Афганистана. В одном из номеров газеты была опубликована статья, озаглавленная "Священный фашизм". В материале рассказывалось о преступлениях, совершенных во имя ислама, и критиковались действия некоторых лидеров Северного альянса.

ООН жестко осудила арест и потребовала немедленно освободить журналистов. Однако министр информации старны в интервью BBC заявил, что Медави и Резе арестовали для их же собственной безопасности и они пробудут в заключении только до окончания следствия. По его мнению, арест журналистов только способствует процессу становления свободы слова в стране.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
597
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду