Володимиру Литвину пропонують „взяти під опіку” журнал „Віче”
Журнал "Віче", заснований Верховною Радою України, виходить з квітня 1992 року. І як констатує Сергій Правденко, „журнал досі (за 10 років) не знайшов свого читача, його наклад надто малий - 1250 примірників”. Багато плутанини і зайвого в статуті журналу і навіть немає редакції як юридичної особи ( в статуті переплутано поняття “журнал” і “редакція журналу”), відзначається у Пояснювальній записці до проекту Постанови. Наприклад, п.1 статуту “Віче” встановлює, що цей документ визначає умови діяльності журналу. Але власне журнал не здійснює діяльності, а є лише продуктом діяльності редакції.
Однак, Сергій Правденко вважає, що впорядкувати всі статутні і творчі питання редакції журналу як юридичної особи, покращити видання, вирішивши відповідним чином питання кадрові, можливо, за рахунок посилення навантаження комп’ютерної бази редакції газети “Голос України”.
Сергій Правденко вважає, що проблему оновлення журналу можна вирішити адміністративними рішеннями Голови ВР: „Він може дати доручення працівникам апарату утворити відповідну структуру для видання журналу або доручити діючим юридичним особам в рамках управління справами чи апарату Верховної Ради привести все, що пов’язано з журналом та редакцією журналу, у відповідність до діючого законодавства, визначитися з керівництвом видання і т.д.
У проекті Постанови Верховної Ради України щодо журналу “Віче” „Про унормування діяльності редакції журналу “Віче” перший заступник голови Комітету Сергій Правденко пропонує „доручити Голові Верховної Ради України В.М.Литвину представляти інтереси Верховної Ради України у створенні державного підприємства для видання журналу Верховної Ради України “Віче”, а також вирішити статутні та інші питання унормування діяльності редакції цього журналу згідно чинного законодавства”.
Інф. „Детектор медіа”
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ








