Генпрокуратура шукає вбивць Гонгадзе серед "орлів" Смірнова, УП

11 Березня 2003
0
573
11 Березня 2003
14:22

Генпрокуратура шукає вбивць Гонгадзе серед "орлів" Смірнова, УП

0
573
Генпрокуратура шукає вбивць Гонгадзе серед "орлів" Смірнова, УП
У розслідуванні справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе Генеральна прокуратура України як і раніше розглядає всі версії, включаючи версію, пов'язану з причетністю співробітників міліції, заявив заступник генерального прокурора України Віктор Шокін.

В інтерв'ю журналістам у вівторок у Києві він підкреслив, що жодна з версій не відкинута і не є основною.

Відповідаючи на питання, Шокін повідомив, що лист, нібито написаний колишніми співробітниками міліції, і витримки з якого були опубліковані у газеті "Грані", залучено до матеріалів справи (автори листа обвинувачують у причетності до вбивства Гонгадзе колишніх керівників МВС, включаючи екс-міністра Юрія Кравченка).

Шокін повідомив, що у цьому зв'язку вже допитана журналістка Тетяна Коробова, у статті якої були опубліковані витримки з листа. Їй запропонували, щоб Генпрокуратура забезпечила її безпеку (подібна вимога була висунута у запиті народного депутата Григорія Омельченка до силових відомств). Коробова відмовилася, оскільки вона вважає, що їй нічого не загрожує, сказав заступник генерального прокурора.

Він також відзначив, що кримінальна справа стосовно прокурора і слідчого Таращанського району, які обвинувачуються у недбалості при розслідуванні справи Гонгадзе, уже розглядається одним із місцевих судів Києва. Шокін також заявив, що у майбутньому можуть бути порушені й інші подібні справи.

УП
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
573
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду