Судове засідання за позовом до спецкора «Сільських Вістей» Степана Колесника губернатора Засухи А.А. відкладено на 27 березня.
6, 13 та 20 грудня минулого року “Сільські вісті” надрукували низку матеріалів “Тече річка Роставиця…” журналіста Колесника, у яких йшлося про зловживання владою та злочини нинішнього голови Київської обласної адміністрації та його дружини. Пан Колесник у своїх матеріалах навів, зокрема, відомості про те, що 1997 року губернатор особисто вимагав у приватного піжприємця Івана Суслова 50 тисяч доларів у вигляді побору за можливість працювати. Дружина ж бо пана Засухи, яка була довіреною особою Леоніда Кучми у кількох районах Київщини під час президентських виборів 1999 року вимагала від того ж бізнесмена 50 тисяч гривень на проведення кампанії для майбутнього гаранта Конституції. Цитата дослівно: «От що, викладай п’ятдесят тисяч гривень на вибори. А не даси, то запам’ятай – тобі піз…ц!». Як пише журналіст, правдолюбний бізнесмен гроші дав, навіть більше, ніж вимагалося, але принципово відмовився брати участь у нечесній грі. Як зазначено в прес-релізі до судового засідання, Степан Колесник наводить чимало інших фактів, на прикладі яких показує хуліганство, рекет, здирництво, розбій, цинізм, самодурнство і самоуправство влади, її глум над людиною.
Михайло Крамаренко,
Спеціально для «Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ










