Омельченко вірить у чесність невловимого Піховшека , , , ForUm

13 Лютого 2003
0
658
13 Лютого 2003
15:07

Омельченко вірить у чесність невловимого Піховшека , , , ForUm

0
658
Омельченко вірить у чесність невловимого Піховшека ,       ,  , ForUm
Глава тимчасової слідчої комісії у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе та інших резонансних справ Григорій Омельченко не вважає, що журналіст Піховшек навмисно ухилився від надання свідчень на засіданні комісії 11 лютого.

«У мене, як у глави слідчої комісії та у слідчої комісії до В’ячеслава Піховшека за те, що він не прийшов на засідання комісії немає питань. Тому що я не зміг з ним зв’язатися ані телефоном, ні особисто і запросити», сказав сьогодні на прес-конференції у Києві Г. Омельченко.

Проте, він зазначив, що «передавав, аби він (Піховшек) зв’язався зі мною, в тому числі і мобільний телефон». Однак «В’ячеслав Піховшек чомусь не подзвонив мені», сказав Г. Омельченко, додавши, що, «може і дзвонив, але я був в іншому місці, хоча мобільний завжди при мені».

«Я вірю, хочу вірити в те, що В’ячеслав Піховшек прийде і мені треба від нього тільки одне – правда. Щоб він підтвердив або спростував, що в такий-то день він зустрічався з Кучмою, або ж спростував це. Хочу вірити, що Піховшек хоча б задля пам’яті Георгія прийде і дасть правдиві свідчення », – сказав глава комісії.

ForUm
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
658
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду