Телевізійники та рекламісти вважають за необхідне доопрацювати проект нового закону про рекламуУНІАН
Зокрема, усі присутні заявили, що необхідно чіткіше прописати всі терміни, які вживаються в законі. «За точністю формулювань наступає і відповідальність», - сказав член Нацради з питань телебачення та радіомовлення Віктор ПОНЕДІЛКО.
Крім того, телевізійники вважають, що соціальна реклама не може входити до загальної квоти на рекламу на телебаченні, як це передбачено законопроектом Юрія АРТЕМЕНКА.
Представники телебачення та рекламних асоціацій також висловлювали здивування положенням законопроекту, згідно з яким громадські організації мають право на безкоштовне розміщення соціальної реклами, а благодійні організації повинні частково її оплачувати.
Голова правління телеканалу «Інтер» Влад РЯШИН зазначив, що запропонований законопроект продовжить дискримінацію українських телеканалів у порівнянні з російськими, які здійснюють мовлення на території України, зокрема тим, що в Росії дозволено відводити на рекламу 20% ефірного часу, а в новому законопроекті передбачено лише 15%.
Крім того, законопроект передбачає повну заборону реклами алкоголю та тютюну, що, на думку учасників громадських слухань, протирічить європейським стандартам, згідно з якими, рекламувати алкогольні напої дозволяється, щоправда, лише у нічні години.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ