Мінюст планує створити лабораторію судових експертиз із дослідження об'єктів інтелектуальної власностіKMU.gov.ua

3 Лютого 2003
650
3 Лютого 2003
14:57

Мінюст планує створити лабораторію судових експертиз із дослідження об'єктів інтелектуальної власностіKMU.gov.ua

650
Мінюст планує створити лабораторію судових експертиз із дослідження об'єктів інтелектуальної власностіKMU.gov.ua
Про це повідомив заступник державного секретаря Міністерства юстиції Олександр Пасенюк під час засідання координаційної ради з проблем судової експертизи при Міністерстві юстиції України.

Засідання відбулося 31 січня 2003 року за участю керівників українських науково-дослідних інститутів судових експертиз, представників центральних органів виконавчої влади і науковців.

Як зазначив Олександр Пасенюк, на думку зарубіжних експертів, українське законодавство наближене до стандартів необхідних для вступу в СОТ і ЄС, але в ньому не відпрацьовані механізми захисту інтелектуальної власності, через що виникає багато проблем. Це викликало необхідність створення спеціалізованої лабораторії як одного з механізмів захисту прав інтелектуальної власності, вказано на сайті Кабміну.

За даними директора департаменту експертного забезпечення судочинства Мін'юсту Людмили Головченко, протягом минулого року кількість справ, пов'язаних із захистом прав інтелектуальної власності, суттєво зросла. У 2002 р. у провадженні судів знаходилось 193 справи щодо об'єктів інтелектуальної власності (у 2001 р. - 143), з них 80 справ пов'язані з об'єктами промислової власності (у 2001 р. - 39) і 113 справ стосувалися авторських і суміжних прав (у 2001 р. - 104). "Всі вони вимагають висококваліфікованого експертного забезпечення, тому що кожна третя справа потребує надання експертного висновку" - наголосила Л. Головченко.

Загалом за період з 2000 по 2002 р. під час перевірок, проведених підрозділами МВС, виявлено 13103 фактів правопорушень у сфері інтелектуальної власності, порушено 916 кримінальних справ, з них 421 справа була порушена у 2002 р.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
650
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду