Критика ПАРЄ на адресу України щодо проблем із свободою слова є справедливою, говорить народний депутат України Анатолій РАХАНСЬКИЙ

28 Січня 2003
0
574
28 Січня 2003
16:21

Критика ПАРЄ на адресу України щодо проблем із свободою слова є справедливою, говорить народний депутат України Анатолій РАХАНСЬКИЙ

0
574
Критика ПАРЄ на адресу України щодо проблем із свободою слова є справедливою, говорить народний депутат України Анатолій РАХАНСЬКИЙ
Анатолій РАХАНСЬКИЙ (фракція ПППУ-«Трудова Україна») вважає справедливою критику ПАРЄ на адресу України щодо проблем із свободою слова. Як передає УНІАН, виступаючи на слуханнях про свободу слова в європейській пресі у рамках засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи, він зауважив, що Україна тільки стала на шлях демократії і це потрібно враховувати. Він зауважив, що в доповіді про ситуацію в Україні справедливо піддається критиці ситуація зі ЗМІ в України. Зокрема, щодо переслідувань та вбивств журналістів Георгія Гонгадзе, Ігоря Александрова, щодо фактів переслідування журналістів з використанням юридичних засобів тощо.

Водночас А.РАХАНСЬКИЙ підкреслив, що в Україні створена достатньо розвинена правова база, яка дає можливість для плюралізму думок і захищає свободу слова. Він також зазначив, що в Україні вживаються заходи для результативного і прозорого розслідування злочинів проти представників ЗМІ.

За його словами, Генеральна прокуратура активно співпрацює у справах Г.Гонгадзе та І.Александрова з міжнародними правозахисними організаціями, такими як «Репортери без кордонів», а також з незалежними експертами ПАРЄ, зокрема - експертом РЄ у справі Г.Гонгадзе Гансом-Кристіаном КРЮГЕРОМ.

А.РАХАНСЬКИЙ також розповів, що в Україні лише 9% друкованих видань і 3,8% телерадіокомпаній знаходяться в державній власності. Крім того, в Україні започатковується система громадського телерадіомовлення в регіонах України. А.РАХАНСЬКИЙ підкреслив, що Україна демонструє свою готовність до співпраці з міжнародними інституціями у питаннях функціонування ЗМІ і зацікавлена в отриманні технічної та консультативної допомоги РЄ, ОБСЄ, Європейського співтовариства відносно розвитку інформаційного сектору України.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
574
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду