Комітет міністрів Ради Європи звертає увагу української влади на проблему свободи словаУНІАН

28 Січня 2003
0
599
28 Січня 2003
16:19

Комітет міністрів Ради Європи звертає увагу української влади на проблему свободи словаУНІАН

0
599
Комітет міністрів Ради Європи звертає увагу української влади на проблему свободи словаУНІАН
Президент Комітету міністрів Ради Європи, міністр закордонних справ Мальти Йозеф БОРГ у своєму виступі з трибуни сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи заявив про занепокоєння його інституції проблемою свободи слова в Україні.

Як передає кореспондент УНІАН, він зазначив, що 22 січня Комітет міністрів РЄ розглянув звіт експертів, які відвідали Україну в листопаді, і прийняв ряд рішень з цього питання. Зокрема, Комітет міністрів вирішив рекомендувати українській владі скористатися рекомендаціями європейських експертів щодо покращення стану свободи слова.

Крім того, Комітет міністрів зобов’язав свого голову надіслати спеціального листа українській владі з метою привернути її увагу до проблем, зазначених у доповіді експертів. Й.БОРГ не дав інших деталей, зазначивши лише, що розгляд сьогодні на сесії ПАРЄ питання про стан свободи слова в європейських державах є дуже актуальним, особливо для України.

Під час виступу в ході слухань про свободу слова в Європі доповідач ПАРЄ Тутті ІЗОГОКАНА-АЗУНМАА повідомила, що на зустрічі з українськими журналістами вони "зазначили, що пресинг на пресу посилився і має місце політична цензура".

Доповідач ПАРЄ повідомила про намір України внести поправки до законодавства про пресу згідно із рекомендаціями Ради Європи. "Корисною була б зустріч між представниками Ради Європи та парламентаріями у Києві", - сказала вона.

Т.ІЗОХОКАНА-АЗУНМАА звернулася до Комітету міністрів Ради Європи з пропозицією оприлюднити доповідь про ситуацію в Україні (внутрішній документ Ради Європи, який готувався наприкінці 2002 року - УНІАН).
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
599
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду