Комітет міністрів Ради Європи звертає увагу української влади на проблему свободи словаУНІАН
Як передає кореспондент УНІАН, він зазначив, що 22 січня Комітет міністрів РЄ розглянув звіт експертів, які відвідали Україну в листопаді, і прийняв ряд рішень з цього питання. Зокрема, Комітет міністрів вирішив рекомендувати українській владі скористатися рекомендаціями європейських експертів щодо покращення стану свободи слова.
Крім того, Комітет міністрів зобов’язав свого голову надіслати спеціального листа українській владі з метою привернути її увагу до проблем, зазначених у доповіді експертів. Й.БОРГ не дав інших деталей, зазначивши лише, що розгляд сьогодні на сесії ПАРЄ питання про стан свободи слова в європейських державах є дуже актуальним, особливо для України.
Під час виступу в ході слухань про свободу слова в Європі доповідач ПАРЄ Тутті ІЗОГОКАНА-АЗУНМАА повідомила, що на зустрічі з українськими журналістами вони "зазначили, що пресинг на пресу посилився і має місце політична цензура".
Доповідач ПАРЄ повідомила про намір України внести поправки до законодавства про пресу згідно із рекомендаціями Ради Європи. "Корисною була б зустріч між представниками Ради Європи та парламентаріями у Києві", - сказала вона.
Т.ІЗОХОКАНА-АЗУНМАА звернулася до Комітету міністрів Ради Європи з пропозицією оприлюднити доповідь про ситуацію в Україні (внутрішній документ Ради Європи, який готувався наприкінці 2002 року - УНІАН).
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ