Колеги знімуть фільм про Михайла КоломійцяRadio.org.ua

28 Січня 2003
0
583
28 Січня 2003
11:56

Колеги знімуть фільм про Михайла КоломійцяRadio.org.ua

0
583
Колеги знімуть фільм про Михайла КоломійцяRadio.org.ua
Метою поїздки журналістів до Білорусі є не тільки додаткове розслідування і обставини смерті Михайла Коломійця, а й зібрання фактів для книги та фільму про нього. Для цього журналісти планують зустрітися з представниками офiцiйних органiв Бiлорусi та людьми, з якими Коломiєць спілкувався перед смертю.

Журналісти громадської організації "Ліга економічних журналістів" уже мають список людей, з якими Коломієць тоді бачився, і тепер хочуть зустрітися з ними. Про це повідомив один із журналістів організації Олексій Кириченко: "Насамперед це будуть представники слідчих органів, які займаються цією справою в Білорусі, і ті люди, які контактували. Нам треба буде зібрати і знайти якнайбільше таких людей. У нас є список. Це є і ті люди, що бачили тіло, і ті, що бачили у готелі його".

За словами Кириченка, у групу входять також журналісти Володимир Бойко, Єгор Соболєв, Богдан Коровченко й оператор Валентин Бєліч. Журналісти мають намір побувати у Мінську і Молодечному.

За словами Олексія Кириченка, група журналістів хоче з'ясувати невідомі досі подробиці перебування Коломійця в Білорусі. "Є пробіли, які хотілося б заповнити", - сказав він і додав, що журналісти також будуть проводити відеозйомки в Білорусі. Знятий матеріал, за словами журналіста, може бути використаний для створення фільму, але остаточне рішення щодо фільму ще не прийняте. Група планує повернутися в Україну в неділю, повідомляють "Українські новини".

Після того, як у Білорусі попрацює група журналiстiв, туди поїде слiдча група київської прокуратури. Вiдповiдне розпорядження видав прокурор столиці Василь Присяжнюк. Як повідомляє прес-служба київської прокуратури, самостiйна поїздка до Бiлорусi групи журналiстiв може допомогти офiцiйному слiдству, оскiльки люди в спiлкуваннi бiльше довiряють журналiстам.

Самі журналісти обіцяють подiлитися зi слiдством зiбраною iнформацiєю, говорить Олексій Кириченко: "Я думаю, що тут немає ніяких сумнівів, звичайно, ми є відкритою організацією, ми відкрито збираємо і відкрито видаємо інформацію. І насамперед ми поділимося з прокуратурою, це правда".

Нагадаємо, що директор iнформагентства "Українськi новини" Михайло Коломієць зник 21 жовтня минулого року. Через 9 днів його тіло виявили повішеним у лісі поблизу білоруського міста Молодечне. Тіло поховали як невідоме, потім його ексгумували для упізнання. Після цього Генпрокуратура України порушила кримінальну справу за статтею "доведення до самогубства". Експертиза підтвердила, що це дійсно тіло Михайла Коломійця. На початку грудня його поховали у Києві.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
583
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду