ПРОЕКТИ
10:12
Четвер, 4 Січня 2018

До 12 січня – набір у Школу толерантності з питань ЛГБТ та ВПО

Оголошується набір на Школу Толерантності з питань ЛГБТ* та ВПО**, яка пройде з 26 по 28 січня 2018 року, в м. Запоріжжя (або Запорізька область).
До 12 січня –  набір у Школу толерантності з питань ЛГБТ та ВПО
До 12 січня –  набір у Школу толерантності з питань ЛГБТ та ВПО

(*лесбійки, геї, бісексуали та трансгендерні люди та **внутрішньо переміщені особи)

Захід, в першу чергу, розрахований на працюючих журналістів та журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.

Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Тренінг складатиметься з двох частин: теоретичної (базова інформація стосовно ЛГБТІ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, гомофобії, коректної лексики; положення та дискримінації ВПО тощо) та практичної (відпрацювання навичок роботи з матеріалами на конфліктно-чутливі теми, підготовка журналістських матеріалів; відпрацювання написання журналістських матеріалів про ВПО та на ЛГБТ-тематику; розбір журналістських стандартів у роботі із групами населення: ЛГБТ-спільнота та ВПО).

Окрім цього, учасникам та учасницям будуть запропоновані стаді-візити в ЗОБФ «Гендер Зед» (працює з представниками ЛГБТ-спільноти та ЛГБТ-тематикою) та ГО «Взаємодія» (працює з ВПО). Таким чином буде надана не тільки можливість спілкування в неформальній атмосфері з відвідувачами чи відвідувачками цих організацій – «живими книгами» – представниками ЛГБТ-спільноти або внутрішньо переміщеними особами, а й наочно продемонстрована щоденна робота з дискримінованими групами.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі міні грантів.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних три дні. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають БФ «Гендер Зед», ГО «Взаємодія» та громадська організація «Спілка молодих незалежних журналістів»

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://goo.gl/forms/KVoeDHqcKMzS4SVJ2

Заявки приймаються включно до четверга, 11 січня 2018 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 12 січня 2018 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com

На фото: учасники попереднього тренінгу проходять гру-лабіринт внутрішньо переміщеної особи з представницею ГО “Взаємодія”

ІМІ
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
558
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop