Російська державна радіомовна компанія «Голос Росії» і Національна радіокомпанія України підпишуть угоду про співпрацю в області радіомовлення в рамках Протоколу про міждержавну співпрацю. Як повідомили в неділю в РДРК «Голос Росії», підписання відбудеться під час візиту президента Росії Володимира Путіна до України 27-28 січня. Як інформують «Подробиці on-line», в зв’язку з цим до Києва відправилася делегація РДРК «Голос Росії» на чолі з головою компанії Арменом Оганесяном. Угоду між двома компаніями підпишуть Армен Оганссян і президент Національної радіокомпанії України Віктор Набруско. Документ, зокрема, передбачає, що
Національна радіокомпанія України візьме на себе зобов’язання транслювати передачі «Голосу Росії» російською мовою на територію України. У свою чергу, «Голос Росії» буде здійснювати трансляцію передач української компанії на країни СНД і дальнього зарубіжжя. У РДРК «Голос Росії» подібну взаємодію вважають важливим кроком в розвитку гуманітарної співпраці Росії і України, якому зараз надається першорядне значення, в тому числі співпраці засобів масової інформації двох країн. Враховуючи роль України як важливого стратегічного партнера Росії, РДРК «Голос Росії» вважає однією з пріоритетних задач своєї мовної політики висвітлення російсько-українських стосунків, історичних зв’язків двох братських слов’янських народів. Підписання угоди з Національним радіо України, безсумнівно, додасть нового імпульсу цій роботі, підкреслили в РДРК «Голос Росії».
ForUm
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена