10:01
Понеділок, 13 Листопада 2017

До 15 листопада триватиме реєстрація на IX Всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів

Щорічна Всеукраїнська конференція журналістів-розслідувачів відбудеться 8-9 грудня у Києві. Цього року головна подія розслідувальної журналістики України присвячена викликам, з якими стикаються журналісти в епоху відкритих даних та інформаційних війн.
До 15 листопада триватиме реєстрація на IX Всеукраїнську конференцію  журналістів-розслідувачів

Учасники зможуть долучитися до живих дискусій щодо етичних та професійних журналістських стандартів, дізнатися більше про засоби цифрової безпеки, роботу з відкритими даними, використання дронів у проведенні журналістських розслідувань, а також отримати практичні навички програмування.

Спікери Конференції

Очікуються виступи близько тридцяти українських та іноземних спікерів: журналістів, експертів, представників державних антикорупційних органів та міжнародних організацій.

Ключовий спікер Конференції – Рана Саббах (виконавчий директор мережі Arab Reporters for Investigative Journalism - ARIJ) говоритиме про розслідувальну журналістику в епоху відкритих даних та інформаційних витоків. 

Брюс Шапіро (директор Dart Center for Journalism and Trauma) поділиться міжнародним досвідом дотримання професійних стандартів проведення розслідувань.

Карол Кербаг (ARIJ) та Ендрю Лєрен(NBC) наведуть приклади роботи з відкритими даними в країнах Середнього Сходу, Північної Африки та США.

Павла Хольцова (директор Центру журналістських розслідувань у Празі) поділиться досвідом транскордонних розслідувань.

Тема виступу Аріка Толера (аналітика Bellingcat): вистежування людей через інтернет та соцмережі.

Єгор Соболєв (Комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції), Інесе Войка (радник з питань боротьби з корупцією UNDP) та Скірмантас Малінаускас (радник Прем’єр-міністра Литви з протидії корупції) візьмуть участь у панельній дискусії  про результативність діяльності державних антикорупційних органів в Україні.

Учасники воркшопу Андрія Газіна «Програмування для журналістів-розслідувачів» отримають базові навички програмування на мові R ( для участі потрібна додаткова реєстрація).

З програмою заходу та повним пулом спікерів можна ознайомитись тут.

Організатори, донори та умови участі

Організатором заходу є Інститут розвитку регіональної преси (ІРРП) за підтримки Фонду Політікен (Politiken Fonden) та Антикорупційної Ініціативи ЄС (EUACI). EUACI (https://euaci.eu) фінансується Європейським Союзом та спів-фінансується  та впроваджується DANIDA.

Для участі в конференції реєстрація обов'язкова: 1) за запрошеннями та на конкурсній основі – безкоштовно або після оплати квитка (гарантована участь).

Місце проведення: Київ, Бориспільське шосе, 18 км, готельний комплекс «Козацький стан».

Конференція НАБУ

7 грудня з 9.00 до 18.00 у готельному комплексі «Козацький стан» відбудеться конференція Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), присвячена антикорупційній реформі та її регіональним аспектам – на прикладі Національного антикорупційного бюро.

Запрошені на IX Всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів також можуть взяти участь у цьому заході (трансфер та поселення в готелі буде забезпечено).

У програмі заходу прес-конференція керівників НАБУ, зустрічі журналістів з детективами НАБУ, обговорення інструментів світової практики боротьби з корупцією та багато іншого.

Інститут розвитку регіональної преси
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1618
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop