Фонд "Відродження" оголосив конкурс для представників ЗМІ

13 Січня 2003
0
587
13 Січня 2003
10:35

Фонд "Відродження" оголосив конкурс для представників ЗМІ

0
587
Фонд "Відродження" оголосив конкурс для представників ЗМІ
Мета конкурсу - створення умов для обмiнiв та спiвпрацi українських представникiв ЗМI з закордонними партнерами,

ознайомлення зi стандартами менеджменту захiдних ЗМI та сприяння їх запровадженню в Українi. До конкурсу запрошуються працiвники ЗМI, професiйнi органiзацiї представникiв ЗМI.

Програма пiдтримує iндивiдуальнi та груповi поїздки працiвникiв ЗМI України за кордон для участi у стажуваннях,

конференцiях, семiнарах тощо. Обов'язковою умовою є наявнiсть iменного запрошення вiд органiзаторiв (з перекладом його українською мовою). Гранти надаються тiльки неприбутковим громадським органiзацiям на повне / часткове покриття дорожнiх витрат, вiзи, реєстрацiйного внеску, проживання. Увага! Програма ЗМI не надає грантiв на стипендiї для навчання. Проект подається в паперовому та електронному виглядi мiнiмум за 6 тижнiв до дати поїздки. Про результати розгляду проектiв аплiкантiв повiдомлять упродовж 2 тижнiв пiсля подання проекту.

Максимальний розмiр очiкуваного вiд МФВ гранту для oдного учасника - 1500 доларiв США. Загальний бюджет конкурсу - 30 000 дол. США. Фонд офiцiйно пiдтверджує факт отримання проектiв листом, який надсилається аплiкантам упродовж 7 днiв з моменту отримання кореспонденцiї, повідомляє Міжнародний Фонд "Відродження"
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
587
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду