"The Washington Post" надрукувала статтю про "Такі справи" UNIAN

17 Грудня 2002
0
649
17 Грудня 2002
18:05

"The Washington Post" надрукувала статтю про "Такі справи" UNIAN

0
649
"The Washington Post" надрукувала статтю про "Такі справи" UNIAN
Газета "The Washington Post" надрукувала сьогодні статтю про поліграфічне і видавниче агентство "Такі справи".

Як повідомили УНІАН у видавництві, газета пише: "Візьмемо Сергія ДАНИЛОВА, чиє видавництво у лютому цього року надрукувало 900000 примірників книги про лідера антикучмівської опозиції Юлії ТИМОШЕНКО. Зараз друкується інша книжка, яка задокументувала, як це називає С.ДАНИЛОВ, покарання підприємства податковою владою, що відбувається з того часу: понад сто візитів до його офісу, розлякування його клієнтів".

Згадуючи про другу книжку, зазначають у видавництві, газета мала на увазі "Велику скаргу", яка друкувалася саме під час інтерв`ю С.ДАНИЛОВА для "The Washington Post". Цей документ, який складається з понад 10 умовних друкарських аркушів, був пересланий кожному народному депутату і всім зацікавленим. У ньому міститься аналіз "усіх порушень закону з боку податківців до "Таких справ", нагадали у видавництві.

UNIAN
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
649
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду