29 листопада відбудуться громадські слухання "Незалежні ЗМІ – незалежний громадянин - незалежна держава"ІМІ

28 Листопада 2002
0
615
28 Листопада 2002
17:07

29 листопада відбудуться громадські слухання "Незалежні ЗМІ – незалежний громадянин - незалежна держава"ІМІ

0
615
29 листопада відбудуться громадські слухання "Незалежні ЗМІ – незалежний громадянин - незалежна держава"ІМІ
Громадські слухання відбудуться у Києві в Будинку вчителя (вул.Володимирська, 57) за підтримки програми COCOP міністерства закордонних справ Франції.

Як йдеться у повідомленні Інституту масової інформації, "досвід одинадцяти років незалежності зруйнував багато ілюзій, на порядок денний постали нові проблеми вже зовсім іншого суспільства. Політичне керівництво української держави, декларуючи відданість принципам європейської демократії, реально заштовхує Україну до пострадянського простору, на якому панують олігархічні поліційні системи. Такі режими існують окремо від суспільства, живуть своїми егоїстично-клановими інтересами. Вони не потребують діалогу із суспільством, а значить і вільних, професійних ЗМІ. Олігархії потрібні журналісти-пропагандисти, агітатори й адвокати". "А чого очікує сьогодні від українських журналістів українське суспільство? Саме це питання ми виносимо на обговорення громадських слухань "Незалежні ЗМІ - незалежний громадянин - незалежна держава", що відбудуться напередодні 11-ї річниці референдуму про незалежність нашої держави, повідомляє ІМІ. - "Упродовж семи років своєї діяльності Інститут масової інформації намагався сприяти формуванню нового покоління українських журналістів, здатних сприяти інтеграції українського суспільства у єдиний європейський і світовий інформаційний простір. Але останніми роками ми змушені все більше часу і зусиль витрачати на рахування втрат українського журналістського корпусу - втрат моральних, економічних, професійних і навіть людських. В умовах мирної трансформації українського суспільства втрати української журналістики співрозмірні втратам у державах, де роками тривають внутрішні військові конфлікти. Нас не можуть не турбувати такі сумні підсумки становлення журналістики новітньої української держави. Сподіваємось, що вони турбують і тих, хто має відповідальність і сміливість вважати себе представниками українського громадянського суспільства".

З орієнтовною програмою слухань можна ознайомитися на сайті ІМІ: http://www.imi.org.ua.

До участі у Громадських слуханнях Інститут масової інформації запрошує видатних представників громадської думки, журналістів, партнерські громадські організації України і дипломатичний корпус.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
615
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду