28 квітня в Ужгороді відбудеться дискусія щодо застосування етичних стандартів та ролі саморегуляційних інститутів в умовах конфлікту

24 Квітня 2017
772
24 Квітня 2017
16:23

28 квітня в Ужгороді відбудеться дискусія щодо застосування етичних стандартів та ролі саморегуляційних інститутів в умовах конфлікту

772
Спільно із Координатором проектів ОБСЄ в Україні, Комісія журналістської етики ініціює серію регіональних обговорень, до яких планується долучити практикуючих журналістів, представників академічних кіл, студентів факультетів журналістики та представників громадянського суспільства.
28 квітня в Ужгороді відбудеться дискусія щодо застосування етичних стандартів та ролі саморегуляційних інститутів в умовах конфлікту

Комісія журналістської етики ініціює серію регіональних обговорень щодо застосування етичних стандартів та ролі саморегуляціних інститутів в умовах конфлікту. Від початку збройного протистояння на сході нашої держави й до сьогодні тривають дискусії між медійниками щодо застосування журналістських стандартів в умовах збройного протистояння та нового інформаційного ландшафту – і єдиного рішення так і немає. Що має перевагу: патріотизм та громадянська позиція, чи професіоналізм та стандарти? Чи може журналіст виступати модератором діалогу та формувати суспільний дискурс? Як та в якому обсязі писати на чутливі теми? Як працювати із групами, які постраждали внаслідок конфлікту? Єдиного рішення немає, а емоційні обговорення етичних питань у соцмережах не сприяють консолідації журналістської спільноти.

Учасники – члени КЖЕ:

1. Андрій Куликов, голова КЖЕ, голова правління «Громадського радіо»

2. Світлана Остапа, заступник шеф-редактора портала «Детектор медіа»;

3. Олексій Погорєлов, директор «Української асоціації медіабізнесу», голова правління КЖЕ;

4. Марина Безкоровайна, керівниця проектів із розвитку медіа Координатора проектів ОБСЄ.

Мета дискусій – обговорити чутливі кейси етичного характеру, що виникають на регіональному рівні та роль саморегуляційних механізмів у їх вирішенні, напрацювати рекомендації для викладачів щодо викладання етичного висвітлення конфліктів студентам факультетів журналістики.

Запрошуємо журналістів та представників громадянського суспільства м. Ужгорода взяти участь в обговоренні, яке відбудеться 28 квітня в Ужгородському національному університеті за адресою м. Ужгород, вул. Університетська, 14, 4 поверх, аудиторія 420, об 11:00. Форма реєстрації тут.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
772
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду