До 1 жовтня приймаються роботи на фотоконкурс «Країна змін!»

18 Квітня 2017
3127
18 Квітня 2017
15:33

До 1 жовтня приймаються роботи на фотоконкурс «Країна змін!»

3127
Фотоконкурс «Країна змін» – це творчі роботи молодих фотографів, які покликані візуально презентувати Україну, як динамічну спільноту активних, свідомих, патріотичних, інноваційних, освічених громадян готових не чекати «на краще завтра», а діяти сьогодні, власними зусиллями, локальними ініціативами, свідомою громадянською позицією, змінюючи України та світ на краще. Візуальне мистецтво, як ніщо інше, може найкраще і, власне, наочно показати наші здобутки та здорові починання, про які ми часто не маємо можливості чути через офіційні канали.
До 1 жовтня приймаються роботи на фотоконкурс «Країна змін!»

Окрім можливості побачити інакшу країну – змін та розвитку, конкурс має на меті дати можливість молодим фахівцям реалізувати свої творчі та професійні здібності у фотографії, мистецтві, журналістиці; розказати свою неперевершену фотоісторію всій країні; отримати додаткову особисту мотивацію (в т.ч. і матеріальну) для подальших конструктивних звершень, власного розвитку.

Ми чекаємо насамперед фотороботи креативні, насичені сенсами, позитивом, силою життя та духом змін, незалежно від того чи фотографуєте ви на смартфон, планшет, цифрову професійну камеру чи фотоплівку. Журі буде керуватися комплексними критеріями оцінки надісланих робіт, оцінюючи кожну – за концептуальною, сенсовою та ціннісною презентацією України як країни змін, і лише потім – за технічними критеріями виконання. Вітається творчість учасників та вміння проявляти нестандартне мислення.

Організатори не формують жодних «рамок» (окрім мінімальних технічних вимог), які б могли штучно обмежувати творчий потенціал фотографів готових представити свої роботи на конкурсі у 10-ти відкритих для креативності номінаціях (див. нижче).

В певних випадках до конкурсу може допускатися серія робіт (наприклад, 2-3 знімки), якщо вони відображають максимально широко та цікаво творче бачення певної теми, проблеми, контекстної ситуації. За таких умов журі може зарахувати ці фотографії як одну комплексну роботу учасника.

Завдання конкурсу:

створення та поширення позитивного іміджу України, окремих її регіонів, населених пунктів, спільнот та персоналій;

сприяння формуванню нового творчого та ініціативного покоління;

розвиток професійних якостей фотографів, митців, журналістів, документалістів тощо;

пошук «нових імен» серед людей творчих за духом та професією;

підтримка молодих авторів;

розширення можливостей традиційної освіти за рахунок реалізації практичного проекту.

Учасники конкурсу:

До участі у конкурсі допускається юнь та молодь віком до 25 років: юні фотографи, школярі, абітурієнти, що цікавляться фотосправою, студенти, молоді спеціалісти, фрілансери. Допускаються як молоді професіонали, так і аматори.

V) Номінації конкурсу та винагороди конкурсантам:

1)Громадянська позиція (соціальна робота, прояв громадської свідомості)

2)Випробування війною

3)Неформат: вміння бути іншим

4)Інновації

5)Вічні цінності у новому ракурсі

6)Освіта і наука

7)Культура

8)Здорова країна

9)Спорт

10)Люди, що змінюють свій (персоналії)

Відзначимо, що всі подані на конкурс роботи мають відповідати запропонованим рубрикам, і в разі позитивних оцінок журі, будуть представлені за ними на підсумковій фотографічній виставці (20-30 робіт).

Втім, до винагородження подаються лише 3 найкращі фотознімки за олімпійським принципом: 1-е місце (2500 грн.), 2-е місце (1500 грн.), 3-е місце (цінний приз/премія в еквіваленті до 1000 грн.). За підсумками інтерактивного голосування в соцмережах та на сайтах партнерів також буде запроваджено спецпремію у номінації глядацьких симпатій (цінний приз/премія в еквіваленті до 1000 грн.).

Можливе введення додаткових спеціальних призів або збільшення існуючих призових ставок за пропозицією організаторів/партнерів, та їх фінансової участі в цьому, про що буде повідомлено додатково.

Технічні умови до фоторобіт та участі в конкурсі:

Приймаємо чорно-білі та кольорові фотографії виставкової якості (не менше ніж 2500 пікселів по більшій стороні, розмір файлу не менше 2 МБ, але не більше 8 МБ), в електронному вигляді, максимальна кількість від одного учасника – 10 робіт.

Надання фото до конкурсу здійснюється безоплатно для автора. Всі витрати із опрацювання фотографії до виставки, її друку беруть на себе організатори. В разі відбору Вашого знімку(ів) до виставки Вас буде поінформовано додатково.

Знімки потрібно надсилати на електронну адресу – sneg_bio@yahoo.com з приміткою у назві листа Фотоконкурс-2017. До фотографій потрібно додати текстовий файл (з аналогічною назвою – Фотоконкурс-2017) з коротким описом знімків (де і коли знято, за яких обставин, опис унікальності ситуації/представленої персони – все на розсуд автора). Окрім цього потрібно додати текстовий файл з назвою – Анкета – та особистими даними учасника конкурсу (П.І.Б., дата народження, місто, адреса фактичного проживання (повну, з поштовим індексом), контактні телефони та електронну адресу, 2-3 речення про себе, свою діяльність).

Учасники фотоконкурсу своєю участю підтверджують та гарантують, що вони є авторами надісланих робіт, мають авторські права на роботи, які беруть участь у фотоконкурсі, не передавали робіт та авторських прав на них  іншим особам, окрім організаторів конкурсу, та фактом участі у фотоконкурсі не порушують авторських прав третіх осіб.

У разі виявлення неправдивості наведеної вище інформації про авторські права та недотримання зазначених гарантій, конкурсанти зобов’язані взяти вирішення всіх претензій на себе і відшкодувати організаторам усі можливі збитки, зокрема — втрачену вигоду.

Надіслані на фотоконкурс роботи не рецензуються і не повертаються.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, автори погоджуються з правом організатора фотоконкурсу на безкоштовне долучення їхніх імен і прізвищ до списків учасників у рекламних цілях організаторів для популяризації фотоконкурсу.

Надсилаючи роботи для участі у фотоконкурсі, конкурсанти погоджуються з його умовами.

Журі конкурсу має право на власний розсуд визначати переможців, встановлювати їм винагороди, премії, зокрема й моральне заохочення шляхом подальшої публікації у власних та партнерських ресурсах фотографій із зазначенням авторства (без додаткової оплати), а також використовувати світлини іншим чином, як зазначено в умовах фотоконкурсу.

Обов’язкова умова отримання призів — особиста присутність переможців на урочистій церемонії нагородження у жовтні 2017 р.

Переможці та призери фотоконкурсу самостійно сплачують обов’язкові податки та збори з отриманих призів згідно з чинним законодавством України; відповідають за достовірність наданої ними інформації та документів для нарахування податків та зборів.

Прийняття умов фотоконкурсу накладає на учасника певні обов’язки й регламентує дії учасника у фотоконкурсі. Умови фотоконкурсу є змішаним публічним договором, який містить елементи договору про участь у конкурсі, авторського договору про передачу прав на використання об’єкта авторського права.

Для учасників, яким ще не виповнилося 18 років необхідно додати дозвіл на участь у конкурсі та демонстрацію фото від одного з батьків, а також контактну інформацію, того з батьків, хто буде засвідчувати право дитини на участь. Такий дозвіл  надається у вільній формі, із зазначенням особистих даних контактних осіб (батьків) та назвами чи номерами наданих фотографій.

Друк та розміщення фото на виставці організатори та партнери здійснюють власним коштом.

Відбір усієї добірки фото здійснюється на основі ухвалення колегіальної згоди, голосуванням за необхідності, або у спірних моментах. Схвалення здобувають фото, які набрали більшість голосів професійного журі – мінімум 4 з 7.

Терміни та етапи проведення конкурсу:

10 квітня – 1 жовтня 2017 року – основна (активна) частина конкурсу, збір та опрацювання фотографій; оприлюднення самих цікавих робіт на партнерських сайтах з метою популяризації конкурсу та створення можливості глядачам та учасникам конкурсу самим інтерактивно обрати переможця номінації глядацьких симпатій; попередній перегляд робіт експертами журі; за потребою – технічні зустрічі між собою. (За гострої необхідності термін конкурсу може бути подовжено)

1 – 10 жовтня – вибір низки робіт експертами журі до загальної виставки, підсумкове засідання журі обрання 3-х фіналістів, спеціальних призів, запрошення переможців та учасників виставки на офіційну церемонію нагородження та відкриття виставки.

20 жовтня – відкриття виставки фоторобіт в Університеті Грінченка + церемонія нагородження переможців.

Журі конкурсу:

Конкурсні роботи на всіх етапах відбору будуть оцінюватися неупередженим професійним журі, що складається з міжгалузевих фахівців та експертів з фотографії, готових максимально якісно та різносторонньо оцінити представлені роботи. Журі складається з 7 осіб. Непарна кількість учасників покликана працювати у процедурі взаємних дебатів і консультацій, які передбачають голосування і відбір найкращих робіт за більшістю голосів.

Склад журі:

1)Олександр Клименко – український фотограф-документаліст, що більше двадцяти років знімає військові конфлікти в багатьох «гарячих» точках світу – Боснії, Косові, Ліберії, Сьєрра-Леоне, Нагірному Карабасі, Придністров’ї, на Сході України. Працює штатним фоторепортером парламентської газети «Голос України»

2)Володимир Шилов – фотохудожник, фотограф з багаторічним міжнародним досвідом роботи, білд-редактор низки українських друкованих видань

3)Діана Дуцик – український журналіст, медіакритик, експерт з питань медіаосвіти, виконавчий директор у ГО «Детектор медіа»

4)Наталія Сопіт – ведуча телеканалу «112 Україна», викладач Київського національному університеті театру, кіно и телебачення імені І.К.Карпенко-Карого.

5)Мар’яна Ангелова – фахівець із візуальних медіа, журналіст, редактор, письменник, завідувач навчально-методичного центру з тележурналістики «А-студія» Київського університету імені Бориса Грінченка

6)Ігор Найда – фахівець з HR та проектного менеджменту, медик, громадський діяч, співзасновник Всеукраїнської інноваційної платформи «Сходи в Майбутнє», один з директорів міжнародної фармацевтичної корпорації «Юрія-Фарм», к.мед.н.

7)Андрій Сніжко – історик, політолог, журналіст, фотограф, викладач Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, к.політ.н.

Організатори: Київський університет імені Бориса Грінченка, Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, Міжнародна спеціалізована фармацевтична корпорація «Юрія-Фарм», Всеукраїнська інноваційна платформа «Сходи в Майбутнє», Громадська організація «Детектор медіа», Газета Верховної ради України «Голос України», Науково-методичний

Детальніше про правила участі:

http://futureshody.com.ua/vseukrayinskiy-fotokonkurs-dlya-tvorchoyi-molodi

https://www.facebook.com/groups/Krainazmin/

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3127
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду