Члени комітету з питань свободи слова вважають, що «Голос України» має бути не газетою голови ВР, а виданням українського парламентуУНІАН

14 Листопада 2002
0
552
14 Листопада 2002
17:51

Члени комітету з питань свободи слова вважають, що «Голос України» має бути не газетою голови ВР, а виданням українського парламентуУНІАН

0
552
Члени комітету з питань свободи слова вважають, що «Голос України» має бути не газетою голови ВР, а виданням українського парламентуУНІАН
«Голос України» має бути не газетою голови Верховної Ради, а виданням українського парламенту - на останньому засіданні комітету ВР з питань свободи слова та інформації таку думку висловила абсолютна більшість депутатів. Про це йдеться в коментарі голови комітету з питань свободи слова Миколи ТОМЕНКА, переданому УНІАН.

Голова парламентського комітету зазначає, що на цьому засіданні було висловлено незгоду з редакційною політикою керівництва видання, яке «фактично перетворило «Голос України» на газету голови ВР (Володимира ЛИТВИНА - УНІАН), зокрема, друкуючи на значних газетних площах уривки з його книжок».

М.ТОМЕНКО повідомив, що на засіданні комітету було ухвалено рішення, згідно з яким головний редактор «Голосу України» протягом одного місяця має запропонувати нову концепцію, яка б підтвердила статус газети як парламентського видання, з наступним затвердженням цієї концепції на засіданні Верховної Ради. При цьому М.ТОМЕНКО наголосив, що «Голос України» створювався саме як загальнопарламентське видання.

«Голос України» повинен бути виданням парламенту, у якому має знаходити відображення точка зору всіх комітетів ВРУ, усіх без винятку політичних сил, які на виборах обрав український народ. Такий підхід підтримала абсолютна більшість учасників засідання Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформації, сказав М.ТОМЕНКО.

УНІАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
552
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду