Сьогодні відбулася презентація збірника «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми теорії і практики», УНІАН

12 Листопада 2002
1010
12 Листопада 2002
19:14

Сьогодні відбулася презентація збірника «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми теорії і практики», УНІАН

1010
Сьогодні відбулася презентація збірника «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми теорії і практики», УНІАН
Сьогодні в Києві в Інституті права і держави ім.В.М.КОРЕЦЬКОГО НАН України відбулася презентація нового видання «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми теорії і практики».

Як передає кореспондент УНІАН, за словами директора Інституту і права академіка Юрія ШЕМШУЧЕНКА, основною метою видання був розгляд ряду актуальних проблем у сфері інтелектуальної власності, які виникають у сучасних умовах інтеграції України в Європейський Союз. У зв'язку з цим, за його словами, в статтях збірника проаналізовано законодавство у сфері права інтелектуальної власності, розглянуто діяльність міжнародних організацій з розробки нових документів з правового регулювання інтелектуальної власності, подано коментар міжнародно-правового регулювання інтелектуальної власності і законодавства України, привертається увага до вдосконалення існуючого законодавства, питань службового винахідництва, товарних знаків, несумлінної конкуренції та інш.

За даними Ю.ШЕМШУЧЕНКА, збірник «Інтелектуальна власність в Україні: проблеми теорії і практики» підготовлено Міжнародним центром правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім.В.М.КОРЕЦЬКОГО НАН України. Його видано накладом 500 примірників за сприяння Інституту держави і права, Держдепартаменту інтелектуальної власності і Ужгородського держінституту інформатики та права. В авторський колектив входять 15 чоловік, з них 6 докторів наук.

Під час презентації збірника відбулося підписання тристоронньої рамкової угоди між Інститутом держави і права, Держдепартаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки і Міжнародним центром правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права. Угодою передбачена взаємодія цих структур у розробці теоретичних і практичних питань у сфері захисту інтелектуальної власності, робота над законодавством, організація суспільних обговорень з даних питань тощо.
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1010
Читайте також
27.08.2008 17:30
Дмитрий Костюк, «ЛІГАБізнесІнформ»
6 049
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду