Українська Правнича Фундація презентувала нові видання з проблем свободи слова
Книга "Мас-медіа на перехідному етапі" підготовлена за участю Центру вільної преси(кеівник - проф.В.Ф.Іванов) та Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка(директор - проф.В.В.Різун).
У книзі провідні швейцарські фахівці у галузі мас-медіа розглядають проблеми світових ЗМІ в контексті сьогодення. Показується еволюційний шлях, яким проходили світові мас-медіа, аналізуються їх досягнення і помилки.
За загальною редакцією професора Бернського університету Йорга Пауля Мюллера підготовлена друга книга - "Свобода вираження поглядів.Практика Європейського суду з прав людини". До неї вміщено добірку найпоказовіших справ, розглянутих Європейським судом, у яких йдеться про дотримання свободи вираження поглядів. Координатор проекту - Маріанне Герольд.
Термінологічне опрацювання книги здійснено провідними українськими фахівцями-правниками Юрієм Зайцевим та Наталією Олександренко.
Видання книг, які розраховані на широке коло читачів - правників, журналістів, студентів, медіа-експертів - стало можливим за підтримки Швейцарської Дирекції з питань розвитку та співробітництва (ДЕЦА).
Ті, хто забажає придбати ці книги, може звернутися до Української Правничої Фундації за телефоном у Києві:227-22-07.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ