Увага!, Могилянський прес-клуб запрошує всіх бажаючих на чергове засідання. Тема для обговорення: "Що таке незалежні ЗМІ і що треба зробити, щоб вони з"явилися в сучасній Україні?"
Національний університет "Києво-Могилянська академія", ст. метро "Контрактова площа", вул. Волоська, б.8/5, корпус 5, аудиторія 208.
Контактні телефони: 463-58-62; 463-58-63.
До дискусії запрошено: заступника головного редактора газети "Україна молода" Олену Зварич, начальника управління стратегічних ініціатив Адміністрації Президента України Георгія Почепцова, голову Всеукраїнської незалежної суддівської асоціації Олексія Касьяна, голову департаменту журналістики Лідського університету Робіна Брауна, головного редактора інтернет-видання "Детектор медіа" Наталю Лігачову, журналістів, студентів магістерської програми з журналістики НаУКМА.
На засідання прес-клубу виноситься тема незалежних ЗМІ і можливостей для їхнього існування в Україні. "Детектор медіа" пропонує нашим читачам вже зараз надсилати відповіді на два запитання:
1. Чи є, на Вашу, думку, в Україні незалежні мас-медіа -- якщо так, назвіть приклади;
2. Якщо ні - уточніть головну причину:
а) політична цензура;
б) економічна залежність ЗМІ;
в) творча залежність журналістів;
г) інші причини;
д) цілий комплекс причин (поясніть, будь ласка, докладніше).
Будь-ласка, надсилайте й свої запитання вище перерахованим учасникам дискусії у прес-клубі, котрі, на вашу думку, допоможуть зробити цю дискусію глибшою й гострішою:
e-mail: info@detector.media
факс: 458-44-40
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ