Директор “Рембудпроекту” на суді заперечив наявність змови з “Такими справами” з метою ухилення від сплати податків“Такі справи”

1 Жовтня 2002
0
597
1 Жовтня 2002
11:59

Директор “Рембудпроекту” на суді заперечив наявність змови з “Такими справами” з метою ухилення від сплати податків“Такі справи”

0
597
Директор “Рембудпроекту” на суді заперечив наявність змови з “Такими справами” з метою ухилення від сплати податків“Такі справи”
Директор фірми “Рембудпроект” Валентин Романов, якого серед іншого звинувачують у злочинній змові з видавничим і поліграфічним центром “Такі справи” з метою ухилення від оподаткування, заперечив наявність такої змови. Даючи свідчення на слуханні справи у суді Солом`янського району міста Києва, Валентин Романов сказав, що він виконував всі зобов`язання, які брав на себе, підписуючи угоди з “Такими справами”. Як речові докази підсудний пропонував прилучити до справи зразки продукції, котрі була вироблена у результаті підписаних угод. Суддя Ада Педенко відмовилася прилучити їх до справи.

Державне обвинувачення прагне довести, що підписані між “Рембудпроектом” і “Такими справами” угоди є фіктивними і за ними не було виготовлено жодної продукції. За такою ж логікою Валентина Романова раніше звинувачували у фіктивності угоди з “Такими справами” про друкування присвяченої Юлії Тимошенко брошури “Невиконане замовлення”. Валентин Романов виступав замовником в угоді на друкування вищезгаданої брошури. На позицію обвинувачення не впливало навіть те, що книжка була надрукована майже мільйонним тиражем і продавалася на багатьох книжкових розкладках по всій Україні. Запал обвинувачення охолодив тільки суд, який раніше тричі не задовольнив позов податківців і прокуратури через відсутність доказів.

Днями видавничо-поліграфічний центр "Такі справи" висловлював стурбованість тиском, який відбувається на суддю Солом'янського районного суду міста Києва Аду Педенко. Юрисконсульт "Таких справ" Едуард Чехович, зайшовши у пошуках залу засідань до кабінету вищезгаданої судді, побачив там заступника начальника слідчого відділу Податкової міліції Солом'янського району Києва Юрія Зайця, який курирує розслідування навколо "Таких справ". Питання: що робити такому високопосадовцю в кабінеті судді за десять хвилин до початку судового засідання? "Таким справам" стало відомо, що представники силових структур району так чи інакше вступали в контакт з Адою Педенко у зв'язку з "Такими справами".

“Такі справи” вважають, що податківці за підтримки інших силових структур, не маючи доказів винуватості підприємства, взяли на озброєння кулуарний тиск на суддю. Є підстави припускати, що такий підхід приносить свої плоди. Стурбованість викликає те, що представників "Таких справ" не викликали до суду. Це при тому, що підприємство є одним з фігурантів справи. Президент "Таких справ" Сергій Данилов не виключає, що суд, знехтувавши правом підприємства на захист, прийме рішення, за яким "Такі справи" не слухатимуться в суді, але будуть визнані злочинною організацією.

Саме після друкування брошури “Невиконане замовлення” податківці почали численні позапланові перевірки “Таких справ”. Спочатку вони звинуватили підприємство в участі у протиправній діяльності з відмивання брудних коштів. Тепер ті звинувачення вже не висуваються. Натомість податківці прагнуть довести, що “Такі справи” ухилялися від сплати податків в особливо великих розмірах. Вони вилучили всю(!) бухгалтерську документацію “Таких справ” з метою перевірки.

Президент “Таких справ” Сергій Данилов вважає, що податківці під виглядом боротьби з відмиванням брудних коштів намагаються здійснити майновий перерозподіл і привласнити майно його фірми.

З повідомлення прес-служби“Таких справ”
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
597
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду